Trendy Glam Box to dwa niezwykłe pudełka, w których można znaleźć kosmetyki do testowania (o oryginalnej wielkości albo w wersji próbek), a także kupony rabatowe i niespodzianki. Każdy zestaw zawiera produkty przeznaczone do różnych typów pielęgnacji z odmiennej półki cenowej. Pierwszy z nich kosztuje tylko 59 zł, a znalazło się w nim aż 10 artykułów, w tym: zestaw do stylizacji brwi Catrice, suchy szampon Aussie Miracle - Aussome Volume, suplementy diety Get Slim Cellulit , Bransoletka z kolekcji „MY HAPPINESS”, olejek Huile Prodigieuse, minibalsam PAT & RUB, błyszczyk Lambre, świeca Sampler Yankee Candle, krem Cashmere Illuminator, przeciwsoneczny żel w sprayu z bronzerem.

Drugi zestaw to 9 produktów (zestaw do stylizacji brwi Catrice, suchy szampon Aussie Miracle - Aussome Volume, suplementy diety Get Slim Morning, woda termalna Vichy, suchy olejek Huile Prodigieuse, kremowa kredka do Oczu marykay@play, błyszczyk Lambre, krem Vichy IDÉALIA SKIN SLEEP, przeciwsoneczny żel w sprayu z bronzerem) w cenie 49 zł.

Oba zestawy Trendy Glam Box można już dostać na Kiosk.burdamedia.pl.

Specjalnie dla was zamieszczamy ich listę z opisami. Zobaczcie! 

 

Aussie Miracle - Aussome Volume
SUCHY SZAMPON
Ten suchy szampon z ekstraktem z nasion jojoby to szybki ratunek, gdy włosy tracą formę między kolejnymi myciami. Zwiększa objętość fryzury i odświeża cienkie włosy.

Sugerowana cena 24,99 zł/180 ml.
W zestawie znajduje się penowartościowy produkt.