Hasztagiem #instagrammable w branży reklamowej zwykło się nazywać pomieszczenia, przedmioty, a nawet krajobrazy, które uchwycone na fotografii, będą robić wrażenie w sieci. Trudno wskazać dokładny moment, w którym do grona „instagramowych ulubieńców” blogerek dołączyły luźne szare bluzy i spodnie dresowe wyglądające jak po starszym bracie, ale tak się właśnie stało. I to już jakiś czas temu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez BELLE | BLOGGER | LDN (@honeybelleworld) Lut 6, 2020 o 10:10 PST

Oversize'owe komplety dresowe w odcieniach gołębiej szarości na swoim Instagramie pokazują między innymi Pernille Teisbae, Linh Niller, Alizée Gamberini, Marie von Behrens i @honeybelleworld. Jak je stylizują? Cóż, dosyć przewrotnie bo oprócz bijących rekordy popularności 990-tek od New Balance, inluencerki do szarych sportowych dresów zakładają także minimalistyczną, jednak rzucają się w oczy biżuterię w kolorze złota, modne tank topy z dekoltem typu halter oraz eleganckie marynary w klimacie lat 80. Nie wiemy jak wy, ale naszym zdaniem to idealny kompromis stylizacyjny na te szczególne czasy, które większość z nas (na szczęście!) ma możliwość spędzać na home office – z jednej strony bardzo miękko i wygodnie, z drugiej, szalenie stylowo. Jeśli akurat wybieracie się na spacer z psem albo krótki spacer po najpotrzebniejsze sprawunki do pobliskiego sklepu, całość wykończyć możecie kapeluszem, zwanym bucket hat albo klasyczną baseballówką, tak jak robi to skandynawska it-girl Josephine H. J.

Miękkie bluzy o szerokim kroju, których nie będziecie chciały zdejmować. Nasz TOP 10>>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JOSEFINE H. J (@josefinehj) Mar 17, 2020 o 4:56 PDT

Wśród instagramowych stylizacji z szarym dresem w roli głównej królują przede wszystkim dwie marki. Mowa o legendarnym domu mody Balenciaga, oraz założonym przez byłą blogerkę Emily Oberg brandzie, który znajdziecie pod nazwą Sporty & Rich. Pomiędzy oznaczeniami na zdjęciach lansujących przywołany dzisiaj trend często pojawia się też nazwa Brandy Melville oraz Lacoste. Na szczęście równie dobrze sprawdzi się tu właściwie każdy model z popularnej sieciówki, lub specjalistycznego sklepu sportowego, takiego jak Nike, Kappa, Reebok, czy Ellesse. Na wypadek gdybyście potrzebowały uzupełnić swoją szafę modny i funkcjonalny komplet dresowy, przygotowałyśmy kilka propozycji zakupowych. Wszystkie bez problemu zamówicie online: 

Ten trend to nowy hit na Instagramie. Zastąpi oversize'owe dresy i bluzy podkradane z szafy chłopaka?>>