Mimo kolejnych premier i nowych produkcji Netflix musi też usuwać niektóre tytuły ze swojej bazy ze względu na licencję danego filmu. To dotyczy najczęściej słynnych hitów kinowych, które mogą być wyświetlane na platformie tylko przez pewien czas. Ze smutkiem musimy przekazać, że jeszcze tylko przez kilka dni możemy obejrzeć popularny film o miłości z Blake Lively. 

Netflix: nowości na lipiec 2020. Co warto obejrzeć? >>

Ten słynny film o miłości na Netflix zaraz zniknie z platformy. Chodzi o hit z Blake Lively!

Chodzi o hit z 2015 roku, w którym oprócz Blake Lively zagrali też Michiel Huisman, Harrison Ford, Harrison Ford oraz Kathy Baker. Domyśliliście się już o jaki tytuł chodzi? Tak, o "Wiek Adaline". Ten film romantyczny zachwycił wiele fanek miłosnych opowieści. Co ciekawe, choć nikt dziś nie wyobraża sobie innej aktorki w tej produkcji niż gwiazdę "Plotkary", początkowo tytułową rolę, czyli Adaline, miały zagrać Katherine Heigl lub Natalie Portman, jednak obie aktorki odrzuciły ten projekt. A o czym jest "Wiek Adaline"?

Urodzona na początku XX wieku Adaline ma wypadek, który sprawia, że kobieta przestaje się starzeć. Coś o czym marzy wiele osób dla niej staje się wręcz klątwą. Musi ukrywać swoją prawdziwą tożsamość, zmieniać miejsce zamieszkania i dokumenty - przez kolejne dekady Adaline ucieka przed agentami chcącymi poddać ją testom. Inni się starzeją, a piękna blondynka nadal wygląda tak samo, co więcej, jej własna córka udaje jej babcię. Pewnego dnia, po wielu samotnych dekadach, poznaje pewnego mężczyznę. Czy w końcu wyjawi mu swoją tajemnicę?

Seriale na lato, od których nie oderwiesz się przez długi czas. 5 tytułów wartych obejrzenia [Netflix, HBO GO, Hulu] >>

"Wiek Adaline" dostępny będzie na Netflix tylko do 6 lipca. To niejedyny znany film, który zaraz zniknie z platformy. Ten sam los spotka m.in. "Lady Bird", "Nić widmo", "Światło między oceanami", "Zwycięzca", "Seria Niezgodna: Zbuntowana", "Furia", "Łowca Androidów".

Komedie romantyczne 2020. Co warto obejrzeć? Te filmy o miłości musicie zobaczyć w tym roku >>

Komedie romantyczne w wersji książkowej. Nie będziesz w stanie się im oprzeć! 9 tytułów, które warto przeczytać >>