Idealny wygląd jest nierozerwalnie związany ze zdrowiem skóry. Cera pozbawiona niedoskonałości, gładka i emanująca zdrowym blaskiem pozytywnie wpływa na to, jak postrzegają cię inni, ale także dodaje pewności siebie, pozytywnie wpływa na samoocenę, odejmuje lat… Dlatego pielęgnacja oparta na sprawdzonych, wysokiej jakości  składnikach aktywnych oraz kosmetyki przebadane w laboratoriach pod kątem skuteczności są tak ważnym elementem dbania o swój wygląd i ogólny dobrostan. A jak to wszystko się ma do podkładu i makijażu? Dzięki fluidowi Phyto-Teint Perfection, nowości marki Sisley Paris – więcej niż myślisz. 

Naturalne uzupełnienie pielęgnacji

Rytuały pielęgnacyjne u większości z nas mają kilka etapów. Oczyszczanie, nawilżanie, dostarczenie skórze składników aktywnych dopasowanych do jej aktualnych potrzeb, fotoprotekcja –  to codzienna podstawa, do której Sisley proponuje włączyć jeszcze jeden etap  pielęgnacyjny – podkład Phyto-Teint Perfection. Przecież i tak niemal każda kobieta każdego ranka nakłada na twarz makijaż, którego bazą jest fluid. A Sisley Paris idzie o krok dalej - na nowo definiuje pojęcie podkładu. 

Podkład, który powstał dzięki naukowemu podejściu  

Sisley słynie z tego, że wszystkie produkty powstają na bazie roślinnych składników oraz tego, że każda formuła to wynik wielu lat badań naukowych przeprowadzanych w laboratoriach marki. Ta idea przyświecała założycielowi Sisley Paris Hubertowi d’Ornano i wciąż jest najważniejszą wartością firmy. To dlatego Sisley przez lata wprowadził tyle innowacyjnych kosmetyków, jak choćby te z serii Sisleÿa Global Anti-Age czy bestsellerowy Black Rose Precious Face Oil. 

„Detale tworzą perfekcję, a perfekcja nie jest detalem” – ta sentencja autorstwa Leonardo da Vinci oddaje ideę powstania Phyto-Teint Perfection
Sisley Paris

Przy tworzeniu nowego podkładu marka również wykorzystała ponad 40-letnie doświadczenie, wiedzę na temat fizjologii skóry oraz pracę swoich laboratoriów badawczych. Efektem tego zaangażowania jest innowacyjna formuła Phyto-Teint Perfection Sisley Paris, która sprawia, że z każdym dniem skóra staje coraz zdrowsza i bardziej promienna. 

Wyjątkowy kompleks aktywny w składzie

To wszechstronne działanie podkładu jest możliwe dzięki unikalnemu składnikowi Ideal Skin Complex, który intensywnie nawilża, wygładza i rozświetla.Wpływa na wygląd skóry w dwóch perspektywach czasowych – od razu po aplikacji i długofalowo, dzień po dniu poprawiając kondycję skóry. By sprawdzić pielęgnacyjną moc Phyto-Teint Perfection, laboratoria Sisley Paris przeprowadziły testy na grupie 282 kobiet, które potwierdziły, że ich skóra zyskała zdrowy blask (stała się bardziej świetlista), gładkość, a przebarwienia stały się mniej widoczne. 

Przełomowa formuła Phyto-Teint Perfection

Fluid, choć jest mocno kryjący i daje matowe wykończenie, ma niezwykle lekką konsystencję. Szybko stapia się ze skórą i jest na niej niewyczuwalny. Do wyboru mamy 29 odcieni w trzech tonacjach: chłodnej, neutralnej i ciepłej. Aplikacja Phyto-Teint Perfection jest niezwykle komfortowa (opuszkami palców lub pędzlem), a ten gest staje się ostatnim etapem pielęgnacji, który nadaje skórze perfekcyjny wygląd. Taki jest również  flakon wykonany ze zmatowionego szkła – co nawiązuje do wykończenia, jakie daje fluid. Minimalistyczny, elegancki kształt butelki i złoty korek wpisują się w estetykę marki i jeszcze bardziej uprzyjemniają aplikację kosmetyku. 

Materiał promocyjny marki Sisley Paris.