Dwa lata temu film "Wonder Woman" bił rekordy popularności. Nagle okazało się, że produkcja z główną rolą kobiecą i to z superbohaterką przyciągnęła tłumy widzów do kina. W ciągu trzech dni ten tytuł zarobił ponad 103 mln $, pobijając inny hit z 2015 roku, a mianowicie "Pięćdziesiąt twarzy Greya" (85 milionów dolarów). W marcu 2019 roku ten rekord został pobity przez "Kapitan Marvel", ale zagraniczni dziennikarze już przewidują, że "Wonder Woman 1984" też odniesie kasowy sukces. Nie dziwi nas ta opinia ponieważ fani pierwszej części wręcz błagali twórców o kolejny film z Gal Gadot. W końcu, po wielu miesiącach, możemy zobaczyć pierwszy oficjalny trailer do 2. części "Wonder Woman". 

Filmy 2020: najbardziej oczekiwane premiery kinowe. Poznajcie najciekawsze tytuły >>

 "Wonder Woman 1984": o czym jest film z Gal Gadot?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Wonder Woman (@wonderwomanfilm) Gru 8, 2019 o 12:45 PST

Księżniczka Diana powraca! Piękna Wonder Woman będzie walczyć w świecie lat 80. Będzie musiała zmierzyć się ze swoją dawną fanką Barbarą Minevrą alias Cheetah. Pojawi się też tajemniczy Maxwell Lord - mężczyzna posiada moc spełniania życzeń. To właśnie dzięki niemu do życia powróci Steve Trevor, a okularnica Barbara zmieni się w Cheetah.

W "Wonder Woman 1984" zobaczymy takie gwiazdy jak Gal Gadot, Chris Pine, Kristen Wiig, Pedro Pascal, czy Ewena Bremnera. Za reżyserię odpowiedzialna jest Patty Jenkins, autorka pierwszej części "Wonder Woman", czy filmu z Charlize Theron "Monster". Polska premiera zaplanowana jest na 5 czerwca 2020. 

 "Wonder Woman 1984": zwiastun

Premiera trailera do "Wonder Woman 1984" odbyła się na CCXP 2019 (Comic Con Experience) w São Paulo. Już nie możemy doczekać się premiery!