Zamiast tradycyjnej oferty typu "kup jeden i otrzymaj jeden", promocja Telfar pozwala klientom wcielić się w Świętego Mikołaja dla ukochanej osoby. Jaki jest haczyk? W dniu 13 listopada należy przesłać wzruszające wideo trwające od 20 do 60 sekund, wyrażające, dlaczego wybrany odbiorca zasługuje na ten stylowy prezent.

Strona internetowa marki żartobliwie ostrzega przed wszelkimi próbami oszustwa: "Żadnego przekrętu! Jak śmiesz nas wykorzystywać!".

Promocja, celnie nazwana programem "Telfar Gifted", dotyczy wyłącznie toreb Shopping Bags marki i nie obejmuje innych kategorii, takich jak odzież czy biżuteria. Niezależnie od tego, czy wybierzemy małą Shopping Bag za 150 dolarów, średnią za 202 dolary, czy dużą za 257 dolarów, podczas świątecznej promocji ceny pozostaną niezmienione. Do wzięcia są też modele ze współpracy Telfar z markami takimi jak Moose Knuckles i Ugg.

Podarunki zostaną wysłane między 24 listopada a 15 grudnia, dzięki czemu odbiorcy otrzymają stylowe niespodzianki na czas przed świętami.

Sam Telfar Clemens opowiedział o akcji w programie "The Tamron Hall Show", podkreślając jak ważną rolę torby Shopping Bag odegrały w rozwoju Telfar: "To był przystępny element mojej marki. To tutaj zaczynasz swoją przygodę z [Telfar]". 

Osoby zainteresowane szczegółami i konkretnymi zasadami programu "Telfar Gifted" mogą znaleźć je na stronie internetowej marki.