Który znak zodiaku najbardziej lubi seks? Astrologowie mają na ten temat swoje zdanie:
 

Byk

Byki są niezwykle czarujące i jeśli przeżywają miłość, to chłoną ją wszystkimi zmysłami. Lubią celebrować ten moment. Kochają dotyk - uwielbiają całować, obejmować i pieścić swojego partnera lub partnerkę. Zamiast spontanicznego seksu, wolą stosunek w wersji slow. W łóżku nie są egoistyczne, myślą o drugiej osobie i chcą dać jej jak najwięcej przyjemności. Ten znak zodiaku satysfakcję w sypialni uzależnia od uczuć. Byki najlepsze uniesienia przeżywają z osobami, które naprawdę kochają. 

Baran

Pamiętacie Casanovę? Legendarny poszukiwacz przygód miłosnych był właśnie spod tego znaku zodiaku. Jeśli chodzi o sprawy łóżkowe, to Baran jest znakiem namiętnym i impulsywnym. Seks stanowi dla niego ważną częścią życia i napędza go do działania. Jeśli znajdziesz się w jego sypialni, licz na niezapomniane doznania. Ten znak zodiaku ma wojowniczą naturę, więc lubi grać pierwsze skrzypce. Seks z Bykiem będzie dziki.

Strzelec

Ten znak zodiaku jest bardzo otwarty na eksperymenty w sypialni. Lubi spontaniczność i nie zawaha się przed wypróbowaniem nowej pozycji seksualnej. Strzelce kochają przygody i podróże, dlatego ich życie erotyczne powinno być pełne wrażeń. Żywiołowy Strzelec skrycie marzy o seksie w nietypowych miejscach, np. w plenerze albo w windzie.  Z partnerami spod tego znaku zodiaku nie będziecie się nudzić. Przynajmniej w sypialni!


Ryby

Tajemnicze Ryby mają w sobie ogromne pokłady seksualnej energii. Lubią uwodzić, a ich fantazje erotyczne przypominają bajkowe scenerie. Seks jest dla nich przeżyciem zarówno fizycznym, jak i duchowym. Podczas miłosnych uniesień często kierują się intuicją. Osoby spod tego znaku zodiaku są uległe, dlatego swojemu partnerowi oddadzą się bez reszty.

Skorpion 

Jak przystało na znak podlegający Plutonowi, Skorpion ma naturę mroczną i drapieżną. Jest jednocześnie najbardziej namiętnym ze wszystkich znaków zodiaku. Lubi prowokować i wykorzystywać swój magnetyzm. Partnerów często traktuje jak ofiary, które pożera w miłosnym uniesieniu. Krótkodystansowcy nie mają u niego czego szukać. Osoby spod tego znaku zodiaku uwielbiają delektować się seksem. W sypialni Skorpiony bywają zachłanne i zaborcze, ale taki układ rodem z "50 twarzy Greya" może podniecać wielu partnerów.