Buty przyszłości - Nike Air Mag

Nike Air Mag wyglądają jakby zostały wyjęte prosto z kultowego filmu "Powrót do przyszłości II". Na dodatek ich popularność rośnie z minuty na minutę. Powstały ponad dekadę temu i w ciągu ostatnich lat zyskały status legendarnych butów sportowych oraz niezbędnika w świecie mody ulicznej. Charakteryzuje je nietuzinkowy wygląd, który urzekł nawet najmniej zainteresowanych obuwniczymi nowościami. Może o tym świadczyć między innymi wzrost wyszukiwań ich nazwy o 450%. Zostały stworzone z siateczki, mają charakterystyczną podeszwę i, co najważniejsze, zostały wyposażone w mechanizm automatycznego sznurowania. 

@overtimekicks Painting Air Mags is insanity 🫨 @Vexx #sneakers #nike #custom #painting #airmags #fashion ♬ original sound - Overtime Kicks

Futurystyczne sneakersy stały się wizytówką nowatorskości i zmian w branży modowej. Nie są tylko obuwiem, ale namiastką postępu. Połączeniem designu z nowoczesną technologią. Popularność mogą zawdzięczać limitowanej dostępności, która sprawia, że są towarem niesamowicie pożądanym. Dla kolekcjonerów i fanów obuwia sportowego stanowią prawdziwą perełkę.  

Jeśli chcecie sobie sprawić ikoniczne obuwie, przygotujcie się na spory wydatek. Wasza kieszeń zostanie nadszarpnięta o wartość samochodu, a nawet mieszkania. Ceny Nike Air Mag w zależności od rozmiaru wahają się między 190 tysięcy do nawet 210 tysięcy.

W Polsce zrobiło się o nich głośno, po tym jak popularny youtuber Budda pokazał, że ma w swojej kolekcji tę wyjątkową parę obuwia. 

@dropsy.app

Wolałbyś samochód czy te kapcie⁉️👀🚀🔥🍬

♬ The Magic Key - Trinix & One-T

Szok? Nie jesteście sami. Ja również momentami nie dowierzam w ich cenę (nawet z gwarancją, że nie będę musiał wiązać zwykłych trampek już zawsze).

Zobacz: Oto 3 modele butów, które musisz mieć w jesiennej garderobie. Są modne, uniwersalne i zastąpią viralowe adidas Samba