W zeszłym roku Netflix dał zielone światło dla takich produkcji jak "Bridgertonowie", "Przeznaczenie: Saga Winx", "Ginny i Georgia", "Firefly Lane", "Arcane", "Wiedźmin" czy "Cień i kość". A jak wygląda ta sprawa w tym roku? Sprawdź naszą (aktualizowaną) listę z ogłoszeniami od Netfliksa. 

Seriale Netflix, które doczekają się kolejnych sezonów: "Emily w Paryżu"

Na początku 2022 roku Netflix ogłosił na Twitterze, że "Emily in Paris" nie tylko doczeka się 3. sezonu, ale i 4. serii. 

obsada: Lily Collins, 

liczba sezonów: 2

Seriale Netflix, które doczekają się kolejnych sezonów: "Stranger Things"

Kolejny hit od Netflix, który platforma zamierza kontynuować. Nie dość, że w tym roku sezon podzielono na dwie części (to oznacza jeszcze więcej odcinków!) to dodatkowo serwis potwierdził, że produkcja zakończy się na 5. sezonie. Mamy tylko nadzieję, że nie będziemy musieli czekać kolejnych trzech lat...

obsada: Millie Bobby Brown, Fin Wolfhard, Noah Schnapp, Gaten Matarazzo, Caleb McLauglin, Winona Ryder, David Harbour

liczba sezonów: 3 (premiera 4. w tym roku)

Seriale Netflix, które doczekają się kolejnych sezonów: "Jeszcze nigdy"

O tym, że ten popularny serial doczeka się kontynuacji wiemy już od zeszłego roku (premiera juz w te wakacje!). Jednak Netflix dopiero teraz podał, że zamówił jeszcze dodatkowo czwarty sezon, który będzie jednocześnie ostatnią serią historii amerykańskiej nastolatki o hinduskich korzeniach. Kto będzie zadowolony z zakończenia? Team Paxton czy team Ben?

obsada: Maitreyi Ramakrishnan, Jaren Lewison, Darren Barnet, Poorna Jagannathan, John McEnroe

liczba sezonów: 2

Seriale Netflix, które doczekają się kolejnych sezonów: "Big Mouth"

Ten słynny serial animowany dla dorosłych widzów doczeka się 7. sezonu! A jeszcze w tym roku na platformie pojawi się długo oczekiwana 6. seria. 

"Blaski i koszmary dojrzewania wywracają życie nastoletnich przyjaciół do góry nogami" - możemy przeczytać w oficjalnym opisie show. 

obsada: Nick Kroll, John Mulaney, Jessi Klein, Jenny Slate, Maya Rudolph, Fred Armisen, Jordan Peele, Andrew Rannells

liczba sezonów: 6

Seriale Netflix, które doczekają się kolejnych sezonów: "Zasoby ludzkie"

To nie koniec dobrych wiadomości dla fanów tego gatunku. "Zasoby ludzkie" doczekają się 2. sezonu. 

"Spin-off serialu "Big Mouth", w którym bliżej poznajemy hormonowe potwory, Czarodzieja Wstydziucha i inne tajemnicze stwory towarzyszące nam na co dzień."

obsada: Keke Palmer, Maya Rudolph, Nick Kroll, Randall Park, Ali Wong, Bobby Cannavale

liczba sezonów: 1

Seriale Netflix, które doczekają się kolejnych sezonów: "Queer Eye"

"Porady różowej brygady" dostały właśnie akcept na 7. sezon! 3 maja Netflix ogłosił, że jedno z najpopularniejszych show platformy będzie nadal kontynuowane. Wiemy już, że kolejne odcinki będą kręcone w Nowym Orleanie - właśnie trwają castingi. Co warto wiedzieć, "Queer Eye" ma na koncie 9 statuetek Emmy. 

obsada: Bobby Berk, Karamo Brown, Tan France, Antoni Porowski, Jonathan Van Ness

liczba sezonów: 6

Seriale Netflix, które doczekają się kolejnych sezonów: "Słodkie magnolie"

Serial oparty na popularnej serii książek Sherryl Woods doczeka się 3. sezonu. To  opowieść o trzech najlepszych przyjaciółkach z dzieciństwa: Maddie, Helen i Danie Sue, które usiłują ułożyć sobie życie w małym miasteczku w Karolinie Południowej.

obsada: JoAnna Garcia Swisher, Brooke Elliott, Heather Headley, Chris Klein, Jamie Lynn Spears, Justin Bruening

liczba sezonów: 2

Seriale Netflix, które doczekają się kolejnych sezonów: "Heartstopper"

Hit ostatnich miesięcy! Na dodatek Netflix postanowił zamówić jeszcze dwa sezony tej niesamowitej historii opartej na komiksie Alice Oseman. 

"Chłopiec spotyka chłopca. Chłopcy zostają przyjaciółmi. Chłopcy się w sobie zakochują. Delikatny Charlie i twardy rugbysta Nick spotykają się w szkole dla chłopców i szybko odkrywają, że ich nieoczekiwana przyjaźń przeradza się w jeszcze bardziej zaskakujący romans. Charlie, Nick i grupa ich przyjaciół wyruszają w podróż do samopoznania i akceptacji, wspierając się nawzajem, gdy próbują odkryć, kim są naprawdę."

obsada: Kit Connor, Joe Locke, Yasmin Finney, William Gao, Corinna Brown

liczba sezonów: 1

Seriale Netflix, które doczekają się kolejnych sezonów: "All Of Us Are Dead"

Kolejny serial oparty na komiksie, który zachwycił widzów Netfliksa. Zombie znów zaatakują - platforma zapowiedziała kontynuację tej koreańskiej produkcji.

"Gdy w szkole wybucha epidemia wirusa zombie, uczniowie muszą znaleźć drogę ucieczki, zanim zakażenie zmieni ich w potwory."

obsada: Chan-yeong Yoon, Solomon Park, Yi-hyun Joo, Ji-hoo Park

liczba sezonów: 1

Seriale Netflix, które doczekają się kolejnych sezonów: "Squid Game"

W końcu! Od miesięcy plotkowano, że głośny serial z Korei doczeka się kolejnych odcinków - nawet sam twórca tego nie ukrywał. Jednak platforma przez wiele miesięcy milczała w tej sprawie. 12 czerwca Netflix ujawnił, że fani doczekają się 2. sezonu "Squid Game".

obsada: Jung-Jae Lee, Yeong-su Oh, Ho-yeon Jung, Hae-soo Park, Sung-tae Heo

liczba sezonów: 1

Seriale Netflix, które doczekają się kolejnych sezonów: "Umbrella Academy"

To jednocześnie słodka, ale i gorzka wiadomość. Netflix ujawnił, że pojawi się kolejny sezon, ale będzie to zarazem finał całej historii. 

obsada: Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Elliot Page, Cameron Britton, David Castañeda, Kate Walsh, Tom Hopper

liczba sezonów: 3

Seriale Netflix, które doczekają się kolejnych sezonów: "Miłość w spektrum"

"Szukanie miłości to wyzwanie trudne dla każdego - ale dla autystycznych nastolatków nieprzewidywalny świat randek i romansów jest jeszcze większą zagadką."

Netflix pod koniec września dał zielone światło na kontynuację tego niezwykłego show. 

liczba sezonów: 2

Seriale Netflix, które doczekają się kolejnych sezonów: "Ultimatum: ślub albo rozstanie"

Kolejne show od Netflix, które wywołało sporo zamieszania. Tytuł od twórców "Love is blind" doczeka się kolejnego sezonu - to już oficjalne.

"Wziąć ślub czy zerwać? W prowokacyjnym reality show pary wystawiają swoją miłość na próbę, wiążąc się z innymi potencjalnymi partnerami."

obsada: Nick Lachey, Vanessa Lachey

liczba sezonów: 1

Seriale Netflix, które doczekają się kolejnych sezonów: "Szkoła złamanych serc"

Remake kultowej serii z połowy lat 90. okazał się kolejnym hitem od znanej platformy. Premiera pierwszych odcinków odbyła się 14 września i kilka tygodni później potwierdzono kolejny sezon "Heartbreak High".

"Amerie (zbuntowana i wyszczekana 16-latka) staje się wyrzutkiem, gdy ujawniona zostaje stworzona przez nią mapa pokazująca, kto i co robił z kim w ostatnim roku. Aby okiełznać hiperseksualnych uczniów, szkoła wprowadza specjalny program edukacji seksualnej. Tymczasem Amerie próbuje odzyskać reputację i zaprzyjaźnia się z innymi outsiderdami: Quinni (brutalnie szczerą neuroróżnorodną dziewczyną) oraz Darrenem (ambitnym gigagejem). Wspólnie pokonują serwowane im przez otoczenie wyzwania związane z miłością, seksem i odrzuceniem."

obsada: Asher Yasbincek, Will McDonald, James Majoos, Ayesha Madon, Thomas Weatherall

liczba sezonów: 1