Zagraniczne redaktorki uważają, że to będzie nasza nowa obsesja. "Angelic Nails" mają szansę pobić słynny trend "Glazed Donut", który od ponad roku nie spada z listy na najpopularniejsze pomysły na manicure. Od tamtej pory zachwycamy się błyszczącymi, choć mocno minimalistycznymi paznokciami. Jak wygląda anielski manicure?

Te modne paznokcie spodobają się fankom trendu "Glazed Donut". Manicure w stylu "Angel Nails" was zachwyci

Podobno wszystko zaczęło się od stylisty paznokci gwiazd, Toma Bachika. Jego klientką jest m.in. Selena Gomez, której jako pierwszej sprawił mani w tej wersji (zobacz zdjęcie poniżej). Amerykanin wówczas skorzystał z lakierów marki Aprés Nail o nazwie "Cherub" i "Heavenly", stąd nazwa tego trendu. Co warto wiedzieć o "Angelic Nails"? Z pewnością błyszczą inaczej niż popularne "Donut", czy "Lipgloss". Lśnią delikatną poświatą, w zależności od padania promieni słonecznych. O takim efekcie marzy niejedna z nas. 

Jak już wspomnieliśmy, modne paznokcie w tej wersji spokojnie możemy stworzyć same. Trzeba jedynie poszukać odpowiedniego lakieru. Co ważne, wspomniany połysk nie musi być w odcieniu białym czy delikatnie srebrnym, pięknie prezentuje się też złota poświata, różowa czy holograficzna. Wybór zależy od nas, ale każdy odcień to strzał w dziesiątkę. "Angelic Nails" będą idealne na każdą okazję. Przyjęcie weselne? Wakacje nad morzem? Praca w biurze? To zawsze dobry pomysł. Nie wierzycie? Zobaczcie propozycje na anielski manicure w naszej galerii zdjęć.