Marki modowe coraz częściej inwestują również w produkty beauty. Idealnym przykładem jest m.in. Chanel. Wiele z nas marzy o sukience, marynarce czy butach z metką od francuskiego domu mody. Ale na liście naszych must-have jest też szminka w charakterystycznym opakowaniu oraz... lakier do paznokci. Tak! Luksusowy brand specjalizuje się również w manicure, a dostępna paleta kolorystyczna zachwyca nas od lat. Poniżej znajdziecie odcienie uznawane za "bestsellery". Warto w nie zainwestować - nigdy wam się nie znudzą! Co więcej, nadają się też na prezent. 

Chanel Le Vernis "Pirate"

Klasyczna czerwień ma wiele fanek, choć nie wszystkie manikiurzystki lubią ten kolor. Jest przecież tyle pięknych barw. Jednak trzeba przyznać, że ten odcień zawsze się obroni, bez względu na okazję czy porę roku. "Pirate" sprawdzi się doskonale, a uwielbia go też Betina Goldstein, światowej sławy stylistka paznokci współpracująca m.in. właśnie z Chanel .

Chanel Le Vernis "Ballerina"

Delikatny, na dodatek, niektórzy uważają, że to idealny odcień "nude". Jeśli nie macie czasu, żeby pomyśleć jaki kolor wybrać (paleta kolorystyczna jest ogromna!), albo po prostu kolorowe mani szybko wam się nudzi, to warto postawić na najprostsze rozwiązania. Bez względu na dress code, "Ballerina" zawsze będzie strzałem w dziesiątkę.

Chanel Le Vernis "Rouge Noir"

Burgund, bordo, wiśniowy, krwawy, buraczkowy - ten kolor ma wiele nazw i jest ulubieńcem projektantów mody, jak i manikiurzystów. "Rouge Noir" pokochacie jesienią i zimą, ale w naszej redakcji nie rozstajemy się z nim nawet latem - sprawdźcie wakacyjny pedicure w tej wersji. 

Chanel Le Vernis "Verde Pastello"

Idealny wybór na letni wyjazd. Ten odcień świetnie łączy się z kolorem żółtym, pomarańczowym, granatem, czy różem. Co wybierzecie? 

Chanel Le Vernis "Organdi"

Delikatnie ciemniejszy, a jego bazą jest subtelna szarość. Organdyna, bo tak nazywa się ten odcień, rzeczywiście przywodzi na myśl lekką, ale sztywną tkaninę. Kolor bezpieczny, ale za to bardzo elegancki. 

Chanel Le Vernis "Prune Dramatique"

Ciemny jak śliwka, ale błyszczący jak metal. Perfekcyjny pod każdą jesienną i zimową stylizację. Bez względu na panujące aktualnie trendy.