Styl Kasi Sokołowskiej najprościej byłoby opisać dwoma sformułowaniami: kobiecy i z klasą. Jurorka znana z programu Top Model nosi się w kompletach garniturowych udających podkradzione z szafy męża, oversize’owych sukienkach, wyrazistych monochromach i okularach w rozmiarze L. Jej znakiem rozpoznawczym są jednak szpilki. Na Instagramie posługuje się nawet wyróżniającym jej profil hasztagiem #kasianaobcach. Jako osoba zawodowo ściśle związana z wybiegami, szpilki nosi w pracy, ale i po godzinach. Uwielbia sandałki w klimacie bijącego ostatnio rekordy popularności bestsellera na monstrualnej platformie Versace, klasyczne czółenka, klapki stworzone z myślą o osobach pozbawionych lęku wysokości, a przede wszystkim efektowne kozaki dodające kilku centymetrów wzrostu. 

Buty z długą skórzaną cholewką wkłada nawet latem. Podczas sierpniowej wizyty w śniadaniowym programie stacji TVN, zaledwie kilka tygodni po tym jak została mamą, wystąpiła ubrana w groszkowo-miętową szmizjerkę od Remain Birger Christensen oraz jasnoszare kozaki  z efektownym detalem w postaci rzeźbiarskiego wiązania, które sama zaprojektowała we współpracy z marką Kazar.

Cały look Sokołowska dopełniła dopasowaną kolorystycznie torebką-kuferkiem i złotymi kolczykami o geometrycznym kształcie.

Kasia Sokolowska / East News

Te same buty nadal znajdziecie w ofercie firmy Kazar (1399 zł). Niestety, dostępna została już jedynie wersja w szykownym brązie. Choć naszym zdaniem lepiej wcale nie niestety, bo czekoladowe kozaki jeszcze lepiej niż swoje gołębie odpowiedniki odnajdą się nadchodzącej jesieni. Wysokie, drapowane cholewki osadzone na szpilkach lansują teraz między innymi domy mody Etro i Givenchy. Na wypadek gdyby nie udało wam się upolować swojego rozmiaru albo zwyczajnie nabrałybyście ochoty na podejrzenie kilku zakupowych alternatyw, zebrałyśmy kilka takich poniżej. Nie ma za co!

Jakich kosmetyków używa Kasia Sokołowska? Jej ulubieńcy to krem SPF polskiej marki i perfumy włoskiego domu mody>>