Sandały Possession zostały wprowadzone do sprzedaży w 1997 roku i szybko zyskały dużą popularność (i całkiem pokaźną liczbę podróbek). Ich fenomen polegał praktyczności - żelowe buty świetnie sprawdzały się na wakacjach nad morzem, ale pasowały też do casualowych miejskich stylizacji. Poza tym, mimo dość oryginalnego wzornictwa, były uniwersalne. Teraz powracają - w nowej kolorystyce (dostępne są w odcieniach m.in.: karminu, cytrynowej żółci, karminu, granatu, nude i bieli) i z wegańskim certyfikatem. Dodatkowo pachną jak guma balonowa!

Jak czytamy w informacji prasowej: "Produkcja jednej pary trwa zaledwie 26 sekund! Na dodatek: absolutnie nie wykorzystuje materiałów pochodzenia zwierzęcego. Teraz plastikowe sandały z tworzywa MelFlex zostały uznane przez organizację The Vegan Society za przyjazne weganom".

Nową edycję butów Melissa Possession promuje kampania pod hasłem „ALL WAYS EQUAL” – równi pod każdym względem, która powstała w Nowym Jorku. Wzięli w niej udział: Yasmin Geurts, Kia LaBeija, Nico Geyer, Yeraldin Asencio oraz Dominique Shaw. Zdjęcia utrzymane są oczywiście w estetyce lat 90. i nawiązują do stylu normcore.

Nowa wersja Melissa Possession trafiła do sprzedaży dziś (20 maja). Ich cena to 270 zł.