Kiedy ty i twój partner po raz pierwszy zaczynacie się spotykać, prawie nie macie siebie dość. Każda randka spędzona na rozmowach do późna oraz wspólne noce w jednym łóżku sprawiają, że ​​czujecie się, jakbyście byli jedynymi kochankami na świecie. Lecz w miarę upływu czasu stresy dnia codziennego i osoby z zewnątrz mogą zacząć wstrząsać tą idylliczną harmonią. Niektóre znaki zodiaku to zazdrości partnerzy, więc jeśli spotykasz się z jednym z nich, zwróć szczególną uwagę na sytuacje, w których czują się niepewnie.

Oto 4 znaki zodiaku, które według astrologii prędzej czy później oszaleją z zazdrości:

RAK

Rak jest zazdrosny, ale nie od razu ujawni tę cechę swojemu partnerowi. Ten wrażliwy znak wody pragnie poczucia bezpieczeństwa w związku. Chce być z kimś, kto tak, jak on, lubi przebywać w domu i układać swoje życie wokół jednej osoby. Czuje się bezbronny, gdy widzi, że jego druga połówka ma inne priorytety. Najpierw będzie zazdrosny o czas spędzany z przyjaciółmi, a później zacznie wypominać kochankowi skupianie się na pracy zamiast na sprawach domowych. Pamiętaj, by zawsze sprawdzać, jak się czuje. Nie czekaj, aż wybuchnie pod wpływem emocji, które gromadziły się w nim od miesięcy. Upewnij się, że troszczysz się o swojego Raka, szczególnie gdy zaczyna serwować ci ciche dni. 

Rak zaczyna być zazdrosny, gdy jego oczekiwania nie są spełnione.

Zazdrość w związku - jak sobie z nią radzić? >>

LEW

Lew zaciekle walczy o względy swojego partnera i w zamian chce otrzymać to samo lub więcej. Ponieważ ten znak ognia jest skupiony na sobie, oczekuje ciągłych pochwał oraz lawy komplementów. Kiedy zobaczy, że jego ukochany poświęca zbyt wiele uwagi innej osobie, posunie się do okrucieństwa. W przypadku Lwa zemsta nigdy nie jest słodka. Szybko da po sobie znać, że nie czuje się kochany. Może zrobić coś, co zagrozi związkowi, gdyż zazdrość przysłoni mu racjonalne myślenie. Przygotuj się na atak - po jednej akcji na tle zazdrości Lwa, nie będziesz w stanie spojrzeć na nikogo innego. 

Lew żywi się adoracją, a więc brak uwagi ze strony partnera doprowadza go do szaleństwa.

PANNA

Panna od dziecka zmaga się z zazdrością. Ten znak ziemi nie umie stłumić w sobie głosu swojego wewnętrznego krytyka. Chociaż jest perfekcjonistką, zawsze ma na tyle głowy, że ktoś lepszy może skraść serce jej ukochanego. Jest wobec siebie bardzo surowa, czym karmi swoją podejrzliwą naturę. W dodatku należy do pesymistów zodiaku, a więc z góry zakłada najgorsze scenariusze. Najmniejsza wskazówka, że ​​​​"coś jest nie tak", sprawi, że zacznie podejrzewać partnera o prowadzenie podwójnego życia.

SKORPION

Czy Skorpion ma problemy z zaufaniem? Bój się Boga. Ostatni znak wody zasługuje na złoty medal w kategorii "zazdrość". Głębokie emocje i silna intuicja nie pozwalają mu spać po nocach. W związku Skorpion zawsze przed czymś się broni i nigdy nie spuszcza z oka swojego partnera. Podobnie jak Panna zakłada najgorsze, aby w przyszłości nie dać się zaskoczyć. Posuwa się nawet do szpiegowania kochanka, najpierw w internecie a później na żywo. Kiedy odkryje zdradę, czuje, że zwyciężył - wreszcie potwierdziły się jego obawy. Niestety, to właśnie obsesyjne zachowania Skorpiona często są przyczyną, że jego druga połówka poszukuje szczęścia poza związkiem. 

Analityczny Skorpion doszukuje się poszlak zdrady w każdym słowie, spojrzeniu i geście drugiej połówki.