Pełnia w Bliźniętach będzie fazą, w której zakwestionujesz swoje teraźniejsze życie. Księżyc Bobrów 27 listopada 2023 skłoni do głębokich rozmów i przemyśleń. Astrologia wyróżnia 4 znaki zodiaku szczególnie narażone na jego wpływy. To właśnie im Bliźnięta przyniosą odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Przedostatnia pełnia w roku nakłoni znaki zodiaku do głębokich przemyśleń. 

Księżyc Bobrów nie pozwoli Ci pominąć spraw, nad którymi od dawna rozmyślasz. Jeśli do tej pory bałaś się postawić wszystko na jedną kartę, teraz otrzymasz zielone światło. Wszechświat pośle w Twoją stronę informacje ułatwiające podjęcie decyzji. Gdy pełnia Bliźniąt osiągnie swój szczyt, dokonasz ważnych, lecz niewygodnych odkryć, dzięki którym zrozumiesz, dokąd powinnaś zmierzać.

Bliźnięta (21 maja - 22 czerwca)

Pełnia w Bliźniakach oświetli Twój pierwszy dom astrologiczny związany z tożsamością. Zyskasz nowe spostrzeżenia na temat otaczającego Cię świata. Poważnie zastanowisz się nad swoimi pasjami i tym, co chciałabyś robić w kolejnym roku. Niestety, możesz dokonać odkrycia, że coś, co do tej pory uważałaś za prawdę, było jednym wielkim oszustwem. Przeprowadź śledztwo. Otrzymasz nowe poszlaki. Zamiast załamywać ręce, doszukaj się wyższego sensu w trudnych wiadomościach, które dotarły do Ciebie w fazie pełni. 

Panna (21 sierpnia - 22 września)

Księżyc w znaku Bliźniąt rzuci światło na pytania dotyczące Twojej kariery. Jako osoba, która zawsze szybko informuje i edukuje innych, będziesz mieć ochotę podzielić się z innymi ważnymi szczegółami. Możliwe, że za chwilę zmienisz stanowisko lub odkryjesz prawdę na temat swojej obecnej roli. Tak czy inaczej, czekają Cię wyzwania dotyczące Twojej aktualnej pracy. 

Strzelec (22 listopada - 19 grudnia)

Listopadowa pełnia Księżyca dotknie Twoich spraw sercowych. Zakwestionujesz swój romantyczny związek i poważnie zastanowisz się nad swoją przyszłością. Możliwe, że musisz dokonać wyboru pomiędzy dwoma kochankami. Jeśli nie masz pewności, co powinnaś zrobić, w tej fazie przeprowadź poważne rozmowy. Tylko w ten sposób zyskasz klarowność. Nie unikaj konfrontacji. Nie bój się teraz zadawać tych trudnych pytań, by sprawdzić, czy podzielacie taką samą wizję.

Ryby (20 lutego - 20 marca)

Gdy pełnia Księżyca Bliźniąt osiągnie swój szczyt, skupisz się na pytaniach bez odpowiedzi. Sprawy, którymi musisz się zająć, są związane bezpośrednio z Twoim życiem domowym. Poczujesz się zmuszona do ponownej analizy swojego otoczenia. Pewna sytuacja domaga się rozwiązania. Podejmij rozmowy sprawiające Ci dyskomfort. Tylko w ten sposób ukoisz swoje wnętrze. Jeśli poczujesz napięcie, popraw sobie nastrój wychodząc do ludzi. Twoja faza Luny to niezwykle towarzyski czas w roku.