Nawyki związane ze snem różnią się w zależności od znaku zodiaku. Osoby z dużą dawką żywiołu ognia zwykle działają na najwyższych obrotach. Sen jest tylko dodatkiem do ich życia, w którym zwykle dużo się dzieje. Są też znaki, które muszą spać przynajmniej 8 godzin, w przeciwnym razie będą rozdrażnione. Denerwują się, kiedy nie mogą odpocząć. Popołudniowa drzemka jest stworzona właśnie dla nich. Na pierwszym miejscu stawiają dbanie o siebie, a dobry sen traktują jak lekarstwo. 

Czujesz się źle, gdy nie jesteś wypoczęta? Popraw swoje nawyki związane ze snem.

BYK

Ziemskie przyjemności najbardziej Cię relaksują. Lubisz wypocząć, a sen to Twój najważniejszy urodowy rytuał. Nie chcesz mieć pracy, która zmusi Cię do wczesnego wstawania. Idealny dzień zaczyna się dla Ciebie w późniejszych godzinach porannych. Jesteś znakiem Wenus, a więc czynisz swoje łóżko najbardziej komfortowym miejscem w domu. Pościel wysokiej jakości i puszyste poduszki dla Ciebie są absolutną koniecznością. Śpisz w wielkim stylu. Gdyby Twoi znajomi mieli taką sypialnię, jak Ty, też nie chcieliby nigdy jej opuszczać.

RAK

Jesteś entuzjastą snu. Księżyc, Twoja planeta rządząca, wymaga od Ciebie naładowania baterii, gdy czujesz się wypalona. Zwykle wyczerpuje Cię energia innych ludzi, którym próbujesz pomóc. Nie zapominaj o sobie. Dla Ciebie bardzo ważne jest zarezerwowanie czasu na odpoczynek. Rak pozbawiony snu nie czuje się sobą. Nie pozwól, by ktokolwiek wprawił Cię w poczucie winy za zrobienie sobie dodatkowej drzemki.

RYBY

Uciekanie do świata marzeń sennych to Twoje ulubione zajęcie. Chłoniesz energię otoczenia jak gąbka, dlatego powinnaś przeznaczyć dużo czasu na regenerację. Kiedy czujesz wyczerpanie emocjonalne, sen przywraca w Tobie równowagę. Pozwala Ci uciec od obowiązków, które przytłaczają Twoją artystyczną duszę. Nocne sny są dla Ciebie równie ważne, co te na jawie. Tak naprawdę nigdy się nie budzisz. Zawsze jedną nową jesteś po drugiej stronie, w krainie swoich fantazji.