Horoskop na Święta 2022

Co planety szykują na Święta Bożego Narodzenia 2022? W tej chwili aż cztery ciała niebieskie ustawiły się w ziemskim znaku Koziorożca, zwiększając naszą produktywność i zwracając uwagę na realia życia. Ponieważ Koziorożcem rządzi Saturn, planeta dyscypliny i surowych zasad, atmosfera przy świątecznym stole może być sztywna. Oto 3 znaki zodiaku, które poczują się dotknięte przez te mocne wpływy. Podpowiadamy co zrobić, aby złagodzić efekty ów kosmicznych energii. 

Kogo w tym roku nawiedzi Grinch, który spróbuje zrujnować Święta?

Bliźnięta: czas ustalić nowe granice

Słońce, Merkury, Wenus i Pluton w Święta będą podróżować przez twój ósmy dom zmian oraz obowiązków, jakie masz wobec innych. W tym szczególnym czasie powinnaś rozważyć swoje granice. Możliwe, że pozwalasz bliskim wejść sobie na głowę. Jesteś powiernikiem, na którym można polegać. Twoje rady są pomocne, ale to nie oznacza, że powinnaś rozwiązywać za kogoś jego problem. Pewne lekcje trzeba przerobić samemu. Zamiast znów ruszać na ratunek, nie wahaj się postawić granicy tam, gdzie uznasz to za stosowne. W tej chwili twój własny komfort powinien być dla ciebie ważniejszy niż cudzy dramat. Nie uratujesz bliskiej ci osoby, która tak naprawdę nie chce sobie pomóc.

Przepowiednie astrologiczne na 2023 rok >>

Leo: przeorganizuj swoje codzienne życie

W tegoroczne Święta Słońce, Merkury, Wenus i Pluton będą podróżować przez znak Koziorożca. Te tranzyty zmuszą cię do wytężonej pracy, jeśli chodzi o poprawę twojej obecnej rutyny. Nowe nawyki wyjdą ci na dobre. Nie czekaj z nimi aż do stycznia. Kiedy tak ważne planety szturmem przejdą przez szósty dom astrologiczny, poczujesz potrzebę wzięcia się w garść. Zacznij od zastanowienia się, w jaki sposób nowe nawyki mogą pomóc ci osiągnąć upragniony sukces. W natłoku obowiązków nie zapomnij o stworzeniu przestrzeni na odpoczynek i relaks. Dzięki temu poukładasz swoje myśli. 

Waga: Będziesz brać na siebie obowiązki w domu i rodzinie

Gdy w Święta Słońce, Merkury, Wenus i Pluton będą podróżować przez twój czwarty dom rodziny, spodziewaj się przejęcia nowych obowiązków. Twoi bliscy wiedzą, że nie umiesz odmawiać. Jako ugodowy znak zodiaku, możesz znaleźć się w sytuacji, w której dźwigasz na barkach cudze problemy. Tym samym pokazujesz innym, że bierzesz za nich odpowiedzialność. Spróbuj złamać ten schemat, postaw wyłącznie na siebie. Jasno komunikuj swoje potrzeby i nie ulegaj osobom, które okazują ci swoje niezadowolenie. Atmosfera tegorocznych Świąt będzie zależeć od twojego samopoczucia. Rób tylko to, co sprawia, że masz dobry nastrój.