Jeśli ten scenariusz brzmi znajomo, najpewniej znajdujesz się na poniższej liście. Lubisz wykręcać się od zobowiązań i masz to zapisane w swoim kosmogramie. Niektórzy rezygnują z planów w ostatniej chwili dla komfortu przebywania w swoim własnym domu. Inni rezygnują, ponieważ zapominają, że zgodzili się na spotkanie. Reszcie brakuje ekstrawertycznej energii, która zachęciłaby ich do pójścia w świat. Doświadczają błogiej ulgi, gdy wysyłają wiadomość z informacją, że nie mogą dojechać.

Kto odwołuje plany w ostatniej chwili? Oto powody znaków zodiaku, które robią to nie mając na myśli nic złego.

Byk

Byk to największy domator zodiaku, ponieważ rządzi nim wygodna Wenus. Jeśli jest w złym nastroju lub odczuwa stres, odwoła spotkanie w ostatniej sekundzie. Bywa uparty i może unikać ludzkich interakcji, dopóki nie zapukasz do jego drzwi. Chociaż tworzenie planów go ekscytuje, ostatecznie zrobi to, na co ma ochotę. Szczególnie gdy chodzi o kulinarne randki. Mieliście iść na sushi? Tego dnia Byk ma smaka na pizzę. Wykręci się, a następnie zamówi włoskie jedzenie z dostawą do domu. 

Bliźnięta

Bliźnięta dużo planują, a później żałują swoich zobowiązań. Ekscytuje je sama idea robienia rzeczy z innymi ludźmi. Gdy przychodzi co do czego, odczuwają stres i w ostatniej chwili odwołują spotkania. Może też być tak, że zwyczajnie zapomniały i nie są w stanie zjawić się na czas. Myślisz, że są w drodze i na nie czekasz? Tydzień później otrzymasz od nich wiadomość, że "niestety" coś im wypadło. Lepiej się do tego przyzwyczaj, jeśli masz Bliźnięta w swoim bliskim kręgu.

Waga

Waga wie, że odwoła spotkanie już na samym początku jego planowania. Niestety, będzie czekać aż do ostatniej chwili, by grzecznie Cię o tym poinformować. Ten znak zodiaku chce uszczęśliwić wszystkich. Nie potrafi zdobyć się na asertywność. Zgodzi się na "wielkie wyjście" żeby nie zranić niczyich uczuć. Wypowie entuzjastyczne "tak", lecz po cichu będzie mieć nadzieję, że uda jej się wykręcić. Kiedy nadejdzie wyczekana data, podejmie decyzję w oparciu o swój nastrój, a w szczególności wygląd. Tego dnia nie czuje się wystarczająco piękna? Z poczuciem winy wyśle Ci wiadomość ze swoją wymówką. Spodziewaj się miliona obietnic, że niebawem Ci to wynagrodzi.