Udany flirt łączy w sobie szczyptę szczerości z odrobiną naiwności i minimalną ilością podstępu. Stosujemy go, aby okazać komuś swoje zainteresowanie, jednocześnie nie traktując tej osoby zbyt poważnie, kiedy znajomość dopiero się rozwija. Jednak dla niektórych flirt jest wyłącznie rozrywką nie prowadzącą do niczego więcej. Według astrologii 3 znaki zodiaku uważane za największych flirciarzy należą do żywiołu ognia i powietrza. Z nimi strzała Amora może trafić cię już na pierwszym spotkaniu, ale czy wyniknie z tego wspólna przyszłość? Weź pod uwagę uwodzicielską naturę tych kochanków, zanim po raz kolejny złamiesz sobie serce. Zbadaj znak słońca i znak wschodzący swojego obiektu westchnień. 

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Bliźniętami rządzi Merkury, w mitologii rzymskiej znany jako bóg komunikacji. Oznacza to, że lubią mieć kontakt z ludźmi i nie ograniczają się do jednej osoby. Mówią szybciej niż myślą. Zwinnie dobiorą słowa, którymi zwalą cię z nóg. Jak tylko się zakochasz, może się okazać, że nie jesteś ich jedynym wyborem. Bliźniaki flirtują odruchowo, dla pobudzenia umysłu. Nie przychodzi im do głowy, że tym zachowaniem wysyłają fałszywe sygnały innym. Bez tej cechy charakteru nie byłyby sobą, a więc nie bierz ich na poważnie. Poczekaj, aż zdobędą się na głębokie, miłosne wyznanie, zanim przedstawisz im swoje oczekiwania.

Waga (23 września - 22 października)

Wagą rządzi Wenus, planeta miłości, obdarzająca ją naturalnym wdziękiem, na który mało kto jest odporny. Waga dobrze wie, że podoba się innym, i chociaż gra niewinną, flirtuje, z kim popadnie. Ten znak powietrza kocha kochać oraz być kochanym. Bez tego uczucia więdnie. Codzienną dawką uwodzenia podlewa i użyźnia swój grunt, co gwarantuje jej pełen rozkwit. W Wadze łatwo się w zakochać jednak jeszcze łatwiej złamać sobie serce. Niestety, Waga wdaje się w zalotne rozmowy z większością swoich adoratorów. Dla niej zabawa nigdy się nie kończy. Uwielbia też praktykować flirt w związku. Jeśli jej partner nie jest w tym dobry, po czasie znajdzie sobie kochanka. 

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Wbij to sobie do głowy: flirt ze Strzelcem nie obiecuje wspólnej przyszłości. To nic, że świetnie wam się pisze i już złożył przed tobą najpiękniejsze obietnice. Dla Łucznika uwodzenie to gra, która nie ma przewidzianego końca. Ekscytują go szalone początki, a słowo "na zawsze" może wszystko zepsuć. Masz do czynienia ze znakiem ognia lubiącym eksperymentować. Ta osoba nie wie również, co to głębokie emocje, bo nie poświęca ich analizie wystarczająco dużo czasu. Strzelec wykorzystuje flirt do zapuszczania się na nowe tereny i odkrywania ekscytujących seksualnych możliwości. Łatwo dać się złapać w jego zalotne sidła. Ponieważ jest odważny oraz pełen pasji, możesz nie mieć wyjścia. Musisz podjąć ryzyko.