Tak wiele czynników wpływa na to, jak czujesz w związku. Twój znak zodiaku z pewnością jest jednym z nich. Analizując swój kosmogram zrozumiesz, jakie są Twoje oczekiwania w miłości. Astrologia ułatwi Ci znalezienie partnera, który pokocha Cię tak, jak chcesz być kochaną. Jeśli znajdujesz się na poniższej liście, to znaczy, że spodziewasz się zabawy, pasjonujących doświadczeń i wielu emocjonalnych uniesień. Bez nich Twój związek nie stanie pełny. Przeciętna rutyna wywoła w Tobie poczucie niedostatku.

W każdy związek po czasie wdziera się nuda. Jednak Ty oczekujesz, że Twój partner dołoży wszelkich starań, by wskrzesić Wasz ogień. 

Utrzymywanie płomienia namiętności wymaga pracy obojga partnerów. Wiesz o tym, i pragniesz być z kimś, kto postara się równie mocno, co Ty. Miłość jest Twoim źródłem inspiracji. To bardzo ważne, abyś Ty i Twój partner byli dobrani energetycznie.

Weź pod uwagę swój znak zodiaku Słońca, Księżyca i znak Wschodzący:

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Baran to energiczny znak ognia, którym rządzi Mars, planeta wojny i pasji. Twoja niespokojna natura nie pozwala Ci usiedzieć w miejscu. Chcesz związku, ale szybko nudzisz się rutyną i obawiasz się, że miłość zamieni się w przywiązanie. Nie bez powodu najbardziej ekscytuje Cię etap pierwszych randek. Tym, co uratuje Twój związek od nudy, będą podróże z drugą połówką. Powinnaś mieć u swojego boku kogoś, kto lubi być w ruchu, tak samo, jak Ty. Partner planujący życie co do minuty szybko sprawi, że stracisz zainteresowanie. Potrzebujesz kogoś młodego duszą, spragnionego nowych doświadczeń. Szara, dorosła codzienność gasi Twoje płomienne uczucia.

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Mówisz tak szybko, jak myślisz. Nic nie dobija cię bardziej niż rozmowa, której brakuje polotu. Jesteś osobą o wielu pasjach, a w Twojej głowie roi się milion pomysłów. Powinnaś być z kimś na swoim poziomie mentalnym, kto zawsze rozbroi Cię ciętym dowcipem lub ciekawostką z ulubionej dziedziny. Jeśli Twój partner nie stymuluje Cię intelektualnie, zaczynasz mieć wątpliwości. Przed wpadnięciem w rutynę uratują Was wspólne wyjścia na wystawy sztuki, kursy gotowania lub cokolwiek innego, co sprawia Wam radość. Bądź z osobą, która też pragnie się rozwijać i inspiruje Cię do bycia lepszą sobą. 

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Rządzi Tobą namiętny żywioł ognia i przygodowy Jowisz. Masz w sobie wrodzone pragnienie oświecenia poprzez poszerzenie swojego światopoglądu. Potrzebujesz podróży, swobody oraz poznawania ludzi z różnych kultur. Jednak kiedy jesteś w związku, zyskujesz wrażenie, że partner Cię ogranicza. Chcesz osoby, z którą wspólnie będziesz smakować życia. Zwiąż się z kimś, kto jest równie spontaniczny i też nie lubi zasiedzieć się w domu. Nie ma dla Ciebie niczego piękniejszego, niż dzielenie się z kimś swoimi doświadczeniami. Największą satysfakcję osiągniesz w związku z cudzoziemcem, od którego stale będziesz się czegoś uczyć. Wolisz, gdy Twój kochanek jest niczym niezdobyte, egzotyczne terytorium. 

Oleg Breslavtsev/Getty Images

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dla Wodnika nie ma niczego gorszego niż robienie tego samego dzień w dzień. Nowe doświadczenia i spontaniczne wybory karmią Twój umysł. Przytulanie na kanapie czy wieczory przed TV dla Ciebie nie mają nic wspólnego z romansem. Wolisz spędzać czas w niekonwencjonalny sposób, z kimś tak ekscentrycznym, jak Ty. Chcesz partnera, który da Ci dreszczyk emocji. Od bezpiecznej rutyny wybierasz napięcie. Choć zwykle zakochujesz się w introwertykach, jesteś najszczęśliwsza, gdy ktoś nieustannie zaskakuje Cię swoją oryginalnością.