Kochasz kochać i dlatego nurkujesz w to uczucie? Trzymanie się za ręce, pocałunki w czoło i pisanie ze sobą do późnej nocy jest jak kwitnąca wiosna po ostrej zimie. Ostre jak brzytwa sople w końcu topnieją, by ustąpić miejsca czerwonym różom. Pewne znaki zodiaku żyją dla miłości, znajdując w niej inspirację. Chociaż każdy zakochuje się we własnym tempie, niektórzy popadają ze skrajności w skrajność. Ci "naiwni" kochankowie są optymistyczni, pełni nadziei i ufni wobec idei znalezienia bratniej duszy lub bliźniaczego płomienia. 

Co to znaczy, gdy twój znak zodiaku słońca, księżyca czy też znak wschodzący znajduje się na poniższej liście? Prawdopodobnie twoi znajomi nieraz skrytykowali twoje miłosne wybory. Już nikt nie traktuje cię na poważnie, gdy przekonujesz, że "tym razem to jest TO!". Każdego dnia wierzysz, że "może właśnie dzisiaj spotkam miłość swojego życia". Nigdy nie mówisz nigdy. Nie ma w tym nic złego, dopóki nie odkryjesz, że masz za sobą historię toksycznych związków. Może czas najwyższy przepracować ten problem i ustalić nowe, zdrowe granice?

Oto 3 znaki zodiaku, które najszybciej się zakochują:

WAGA

(23 września - 22 października)

Wenus to twoja bogini, która karmi cię ideą harmonijnego partnerstwa. Nie marnujesz czasu w sferze miłości i ciągle poszukujesz swojej drugiej połówki. Jesteś romantyczką. Kiedy ulegniesz czyjemuś urokowi, wyznasz swoją miłość już na trzeciej randce. Chcesz być z kimś, kto stymuluje twój intelekt, zaspokaja cię emocjonalnie i nie widzi poza tobą świata. Fascynują cię osoby, które znajdują się w centrum uwagi i podobają się innym. Na szczęście ty sama masz urok osobisty, jakiemu trudno oprzeć. Łatwo się w tobie zakochać, trudniej o tobie zapomnieć. Bez większych starań zdobywasz cudze serca. Musisz tylko być bardziej asertywna i nie zatracać się w swoim partnerze. Niestety, masz tendencję do rezygnowania z siebie, gdy chcesz, by twój związek przetrwał trudne chwile.

RYBY

(19 lutego - 20 marca)

Jako Ryba żyjesz w świecie iluzji. Rozumiesz, że w morzu pływa mnóstwo ryb, lecz ty chcesz złapać i związać się z tylko jedną. Astrologia określa cię mianem beznadziejnego romantyka. Zakochujesz się najszybciej i najgłębiej, dając się pochłonąć temu uczuciu. Zawieszasz swoje oko na oryginalnych osobach, które mają otwarty umysł, a w życiu kierują się sercem. Niestety, z góry oceniasz, że twój wybranek to chodzący ideał. Nie dostrzegasz jego wad. Liczy się dla ciebie tylko to, że znalazłaś bratnią duszę, z którą możesz dzielić swoje pasje i marzenia. Tylko czy przez to szybko się nie zawiedziesz? Daj sobie czas, zanim skoczysz na głęboką wodę.

LEW

(23 lipca - 22 sierpnia)

Będąc Lwem, możesz mieć reputację narcyza. Kochasz siebie ponad wszystko, ale to nie oznacza, nie uganiasz się za miłością do drugiego człowieka. Twoja namiętna natura pragnie doświadczać ciągłych uniesień. Widzisz potencjał na romans życia w każdej nowo spotkanej atrakcyjnej osobie. Nie odróżniasz zakochania od zauroczenia. Chojnie obdarzasz innych uczuciem jednak, zamiast stać się czyjąś partnerką, pozwalasz sobie wejść w rolę kochanki. Podnieś poprzeczkę, jeśli chodzi o twoje oczekiwania. Nie dziel się z kimś całą sobą, jeśli w zamian otrzymujesz mniej, niż dajesz.