4 znaki zodiaku, które mają sekrety

Każdy znak zodiaku ma inne usposobienie. Przykładowo ci, którymi rządzi powietrze, są bardzo towarzyscy i chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami. Z kolei cicha woda brzegi rwie. Rak, Skorpion czy Ryby stwarzają dystans, jednak jako przyjaciele dochowują tajemnic. Sami też mogą mieć sekrety, które zaszkodziłyby ich relacjom. Czy z tego powodu niewiele ci mówią? Pewne znajomości wymagają więcej czasu, aby mogły przerodzić się w coś solidnego. Jeśli czujesz, że ktoś bliski coś przed tobą ukrywa, spraw, by ta osoba poczuła się bezpiecznie w twoim otoczeniu i nie naciskaj. Prędzej czy później prawda wyjdzie na jaw - najpewniej w trakcie pełni lub zaćmienia księżyca. 

Oto 4 znaki zodiaku, które mają najwięcej sekretów:

BLIŹNIĘTA: prowadzą podwójne życie

Bliźnięta są znane ze swojej podwójnej natury. Nie daj się zwieść pozorom. Chociaż są gadatliwe, najważniejsze informacje zachowują dla siebie. Będą ukrywać przed tobą sekrety, które mogłoby sprawić, że przestaniesz je lubić. Wielokrotnie będą próbowały cię przechytrzyć, szczególnie jeśli chodzi o sprawy sercowe. Randkując z Bliźniakiem, miej na uwadze, że nie jesteś jego jedyną opcją. Ten znak zodiaku czerpie mentalną stymulację z różnych źródeł. Zwykle spotyka się z kilkoma różnymi osobami naraz i bardzo dobrze ukrywa ten fakt. Tak, jakby prowadził alternatywne życie, o którym nie masz zielonego pojęcia.

RAK: ma twardy pancerz

Ten znak zodiaku milczy na temat wszystkiego. To, co wypływa z niego na powierzchnię, tak naprawdę nie ma wielkiego znaczenia. Rakiem rządzi księżyc, który uwrażliwia jego intuicję. Przez to Krab ma problem z tym, by ufać komukolwiek poza samym sobą. Najszczersze uczucia dusi głęboko w środku, w obawie, że doświadczy odrzucenia. Zdarza się, że swoją miłość ukrywa przez wiele lat. Z tego powodu wchodząc w interakcję z Rakiem, nawet jeśli znajdziesz się w jego najbliższym kręgu, możesz odczuwać deficyt emocjonalny. 

SKORPION: strzeże swojej komnaty tajemnic

Według Skorpiona tajemniczość jest wysoko cenioną cechą osobowości. Ten strażnik sekretów nigdy nikomu nie ujawnia swoich lęków i słabości. Nie ma mowy, że powie ci o swoich uczuciach, zanim ty sama wykonasz pierwszy krok. Skorpion ma to do siebie, że nawet będąc na skraju załamania nerwowego, przyjmie dobrą minę do złej gry. Wiedz, że zawsze ma na ciebie oko i na wylot prześwietla twoje intencje. Słowa są zbędne, bo i tak pozna każdą prawdę na twój temat. 

WODNIK: nie daje się zniewolić

Wodnik jest kreatywny i przyjazny. Na pierwszy rzut oka wydaje się otwarty oraz chętny do rozmów na każdy temat. Jednak pozory mylą, o czym prędko się przekonasz. Ten wysoce niezależny znak zodiaku nigdy nie powie ci o swoich zamiarach. To dlatego, że w życiu kieruje się logiką, a nie emocjami. W kwestii uczuć zachowuje ostrożność, ponieważ sam nie wie, czego naprawdę chce. Łapie dystans, kiedy oczekiwania rosną. Im szybciej relacja posuwa się naprzód, tym więcej będzie mieć przed tobą sekretów. Ta taktyka Wodnika pozwala mu zachować wolność osobistą.