Astrologia wyróżnia 3 znaki zodiaku, które zwracają uwagę na zarobki partnera i stawiają wysoką poprzeczkę. Nie zamierzają tracić czasu na randkę z kimś, kto każe im za siebie płacić. Chcą, by ich druga połówka miała dobrze płatną pracę, wygodny samochód oraz wzniosłe cele związane z podróżami. Pociąga je życie w luksusie i mogą winić za to swoje planety rządzące. Cenią sobie droższe rzeczy, ale też mają głęboką potrzebę bezpieczeństwa finansowego. Gdy ktoś zacznie traktować je po królewsku, bez wahania oddadzą tej osobie swoje serce.

Byk: wygoda ponad wszystko

Nawet jeśli Byk ma własne, ogromne konto oszczędnościowe, nadal będzie chciał bogato wyjść za mąż. Rządzi nim Wenus, planeta miłości, luksusu i wygody. Ten znak ziemi chce mieszkać w rezydencji, mieć drugi dom w ciepłym kraju oraz postawić na drogi wystrój wnętrz. Wie, że połączenie własnego bogactwa z zamożnym małżonkiem zapewni mu dostęp do wszystkiego, co najlepsze. Byk cieszy się z piękniejszych rzeczy w życiu, od wykwintnej kuchni po ekskluzywną modę. Pragnie komfortu. Nie spocznie, dopóki nie zapewni sobie takiego poziomu majątku, który sprawi, że przestanie martwić się o pieniądze. 

Rak: inwestycja w dom

To, że Rak znajduje się na tej liście, może zaskoczyć niejedną osobę. Jednak ten znak zodiaku przywiązują wielką wagę do bezpieczeństwa i wygody. Zapewni ją stabilność finansowa, najlepiej w połączeniu z gorącym uczuciem. Rakiem rządzi księżyc. Za jego sprawą próbuje uwić sobie komfortowe gniazdko. Bogaty kochanek zapewni rodzinie Raka wszystko, co najlepsze, od przytulnego i przestronnego domu po porządną edukację dla dzieci. Oczywiście, Rak ma tendencję do zakochiwania się w partnerach, którzy nie wnoszą niczego do stołu. Dopiero gdy jest starszy, decyduje, że zasługuje na więcej. Choć za priorytet stawia zapewnienie sobie bezpiecznego życia, nie ma nic przeciwko luksusowym podróżom. Kiedy poczuje smak pięknego widoku z hotelu z basenem na na dachu, nie będzie w stanie obniżyć poprzeczki.

Lew: na bogato albo wcale

Jako znak rządzony przez słońce, Lew nie pragnie niczego więcej, niż bycia podziwianym gdziekolwiek się uda. Pomogą mu w tym pieniądze i partner na poziomie. Lew pragnie życia, które przyciąga wzrok, lecz jego marzenia nie należą do tanich. Wystawne przyjęcia, drogie dodatki lub wakacje w najmodniejszych zakątkach świata zdecydowanie są na jego liście. Jeśli druga połówka nie obsypie go prezentami z okazji urodzin, natychmiast zacznie rozważać rozstanie. Naturalna skłonność Lwa do luksusu sprawia, że ​​jest to jeden ze znaków zodiaku, który ma największe szanse na bogate małżeństwo.