I zaskoczyły swoich fanów! Jak się okazuje wokalistka i projektantka wspólnie stworzyły kolekcję ubrań i akcesoriów. Swift i McCartney od lat się przyjaźnią, ale pierwszy raz połączyły swoje siły by zaprojektować serię bluz, t-shirtów i spodni. Wszystko z okazji premiery nowej płyty Taylor "Lover", która ujrzy światło dzienne już 23 sierpnia. 

John Travolta pomylił Taylor Swift z... drag queen! Filmik z gali MTV VMA 2019 już jest hitem w internecie >>

Data premiery albumu pokryje się z dniem, kiedy minikolekcja Taylor Swift x Stella McCartney trafi do sprzedaży. Już teraz jednak wiadomo, co mniej więcej się w niej znajdzie. Motywem przewodnim projektów jest print à la tie dye w pastelowych odcieniach, napisy, kot Swift - Benjamin Button i wizerunek samej wokalistki (zobaczcie zdjęcia wizerunkowe promujące limitowaną serię ubrań w naszej galerii!). Wszystkie ubrania wykonano oczywiście z materiałów przyjaznych środowisku (McCartney słynie ze swojego eko aktywizmu i z tego, że los naszej planety nie jest jej obojętny).

Fani, którzy chcą dowiedzieć się więcej o linii Taylor Swift x Stella McCartney, muszą koniecznie zajrzeć na kanał Swift na YouTube już 22 sierpnia o godzinie 17.00. To właśnie tam artystki mają zdradzić więcej szczegółów dotyczące ich wspólnego projektu.