Tatuaże na rękę - szukasz inspiracji na wzór? Specjalnie dla Ciebie przeszukałyśmy popularne serwisy społecznościowe typu Pinterest i Instagram, żeby znaleźć najpopularniejsze projekty. Niektóre wzory świetnie wyglądają na dłoni, czy nadgarstku. Za to inne pasują na ramionach. Najpopularniejsze motywy to kwiaty, miniaturowe dłonie, delikatne, ale geometryczne wzory, czy te nawiązujące mehendi, hinduskiego zwyczaju malowania stóp i dłoni henną. Który wybierzesz dla siebie?

Tatuaże na rękę: rośliny

Od kilku miesięcy hitem na insta są tatuaże roślinne, a zwłaszcza te z motywem kwiatowym. I nie chodzi nam o klasyczne róże! Lawenda, maki, orchidee, magnolie - to właśnie one są najczęściej wykonywane przez tatuatorów. Uważasz, że to zbyt "dziewczyńskie"? Wszystko zależy od kreski!

Tatuaże na rękę: dłonie

Wytatuowane dłonie na rękach? Tak! W internecie znajdziesz projekty typu "pinky swear" (dwie dłonie złączone małymi palcami), czy ręce trzymające owoc np. gruszkę lub jabłko. Na pierwszy rzut oka wydają się zabawne, ale mają w sobie wiele znaczeń.

Tatuaże na rękę: minimal

Pojedyńcza kreska, równoległe linie, trójkąty, kwadraty, księżyce, gwiazdki, kotwice - te małe symbole od dawna mają swoich fanów. Największe wrażenie robią właśnie w wersji mini, gdy zauważysz je dopiero wtedy, kiedy się przypatrzysz.

Tatuaże na rękę: jak henna

Interesujesz się Indiami? A może uwielbiasz wzory na dłoniach pomalowane henną? Ten styl jest dla ciebie. Niewiele osób jednak wie, że ta tradycja dekorowania rąk to element hinduskiej ceremonii ślubnej (ma przyniść szczęście w małżeństwie). 

Tatuaże na rękę. Zobacz inspiracje  >>

http://luna.co.vu/post/131961951099/eddienew-lydia-kirwood-by-eddie-new-pitch