Tarot na wrzesień - rozkład 5 kart

Czym jest tarotoskop? Nasz wróżbita co miesiąc losuje karty Tarota z myślą o nadchodzących tygodniach. Zawiera się w nich mądrość i porada dotycząca tego, co wydarzy się w najbliższej przyszłości. Tarot nie jest wyrocznią, lecz wskazówką, ułatwiającą dokonanie wyboru. W połączeniu z horoskopem i numerologią na wrzesień 2023 daje wgląd we wszystkie rzeczy, które mają nadejść.

Tarot na wrzesień 2023 - pytanie do 5 kart: co musimy wiedzieć w tym miesiącu? Przesłaniem jest wykorzystanie konfliktu jako okazji do stworzenia lepszej relacji z samym sobą i innymi.

Przyszłe wydarzenia: karta 10 Mieczy

Ta karta nie cieszy się dobrą reputacją, lecz ma głęboki sens. Sygnalizuje konfrontację się z toksycznymi wzorcami w Twoim życiu, a w konsekwencji odrzucenie ich. Złe nawyki, samosabotaż oraz toksyczne zachowania w relacjach we wrześniu powinny zostać zażegnane. Do pracy nad tymi rzeczami motywuje trwająca retrogradacja Merkurego. Możesz czuć się przygnębiona i brutalnie wypchnięta ze strefy komfortu. Sytuacje w tym miesiącu osiągną krytyczny punkt. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Czas powstać i wyznaczyć zdrowe granice, które posłużą Twojemu wzrostowi. 

Mirrorpix/Getty Images

Sytuacja: karta 5 Buław

Karta 5 Buław prawi o niezdrowych wzorcach w relacjach. Kiedy zdecydujesz się wprowadzić zmiany, pojawi się konflikt. We wrześniu nie unikaj swoich problemów i nie ignoruj emocji. Zamiast milczeć, powiedz na głos, co działa ci na nerwy. Robiąc to, nie kieruj się złością. Sposób, w jaki zachowasz się w trudnych chwilach, będzie mieć znaczenie. Okaż życzliwość i wysłuchaj drugiej strony. Spróbuj sprawiedliwie rozwiązać niejasności. Poradzenie sobie z panującym dyskomfortem ostatecznie wzmocni Twoje relacje. To pierwszy krok w kierunku pogłębienia zaufania i uczciwej komunikacji.

Przeszkoda: karta 3 Buław

Wylosowana karta 3 Buław przypomina, że współpraca wymaga zaufania. Nie bój się zaryzykować pozornej harmonii w związku, jeśli ceną jest Twoje własne zdrowie. Wyraź, czego chcesz i na co się nie godzisz. Przetestuj Wasze granice. Pokonaj lęk przed stratą. Tłumiąc prawdę i stwarzając pozory, mijasz się z autentycznością. Szczera rozmowa jest tym, czego potrzeba Twoim relacjom. Odważ się zasygnalizować chęć zmian. Tylko prawdziwa przyjaźń i miłość przetrwają ten test. Wyzwól się od kłamstwa. Nie przejmuj się, jeśli urazisz kogoś, kto w rzeczywistości nie zasługuje na Twój czas i energię.

Akcja: karta Arcykapłan

Arcykapłan to dyscyplina i solidny fundament. Przypomnij sobie o swoich wartościach. Czy obniżasz dla kogoś poprzeczkę i przez to czujesz się źle? W jaki sposób możesz ponownie stać się lepszą wersją siebie? Przyjrzyj się uważnie swoim złym nawykom i zachowaniom w stosunku do innych. Przeanalizuj współzależne wzorce. Gdzie popełniasz błąd, jeszcze bardziej się krzywdząc? Jeśli w tym miesiącu intuicja Cię zawodzi, poproś o pomoc. Stwórz dla siebie nowe, lepsze zasady, które uleczą Twoją nadszarpniętą dumę.

Lekcja: karta Rycerz Monet

Rycerz Monet sugeruje, że Twoje wysiłki na pewno się opłacą. We wrześniu nastaw się na obfitość w swojej karierze, domu i związku.  Współpracując z innymi oraz kierując się sercem, osiągniesz swoje cele. Rozwiązuj konflikty z życzliwością. Traktuj przeszkody jako okazję do nauki i samorozwoju.

Wykorzystaj wrześniową energię związaną z "powrotem do szkoły". Podejmij nowe wyzwanie, które przyniesie korzyści Twojemu samopoczuciu, zdrowiu, karierze i miłości. Mierz Wysoko. Wybierz coś, co będzie Twoim spełnieniem marzeń. Odetnij się od zwątpienia, poczucia wstydu czy syndromu ofiary. Skup się na swoim "wielkim celu" i ciesz się twórczym procesem.