Szósta edycja targów "Jestem Vintage" w Elektrowni Powiśle już w ten weekend. To wydarzenie przyciąga nie tylko prawdziwych znawców tematu, ale też osoby, które wcześniej nie miały styczności z drugim obiegiem i chciałyby rozpocząć swoją przygodę z rzeczami z drugiej ręki. Takie targi to zresztą jedna z lepszych okazji do złowienia prawdziwie rzadkich perełek - na miejscu będzie można spotkać ponad 60 sklepów, butików i marek, które specjalizują się w vintage. Szukacie kolorowych ubrań, kreszowych dresów, jedwabnych sukni, moherowych beretów, złotych klipsów, a może płyt winylowych czy mebli? Świetnie się składa. 

Organizatorzy "Jestem Vintage" przygotowali jednak nie tylko strefę zakupową: podczas wydarzenia pojawi się także Warszawskie Muzeum Komputerów i Gier, które zbuduje interaktywną strefę grania oraz sklepik w którym można kupić gadżety związane z dawnymi komputerami. 

Poza tym marka Kompromis zorganizuje warsztaty szycia poszewek na poduszki ze ścinków i skrawców. "Połączone z kawałków materiałów, z dodatkowymi aplikacjami mogą stworzyć wyjątkowe, pełne charakteru wnętrze lub fajny prezent. Na warsztatach można korzystać z materiałów dostępnych na miejscu, lub przynieść własne skrawki materiałów lub ubrań którym chcemy nadać drugie życie. Paulina, właścicielka marki pokaże Wam jak łączyć ze sobą materiały, doszywać frędzle, aplikacje i wyszywać proste wzory" zapowiadają organizatorzy wydarzenia. O wszystkich atrakcjach i pełnej liście sklepów można też przeczytać na Instagramie oraz wydarzeniu "Jestem Vintage". 

"Moda vintage" - książka o kupowaniu w second handach trafiła właśnie do sprzedaży. To must have czytelniczy na jesień 2021>>

Wydarzenie odbędzie się w Elektrowni Powiśle w Warszawie (poziom -1 + The Market), w godzinach 10:00-21:00 w sobotę oraz 11:00-19:00 w niedzielę. Wstęp na targi jest bezpłatny.