Wiosenna aura zachęca do aktywności. Chce nam się wychodzić, spotykać z ludźmi, więc tym samym planujemy też odświeżyć garderobę oraz kosmetyczkę. Okazuje się, że kupując możemy oszczędzać. Jak to robić, dokonując codziennych zakupów w ulubionych sklepach internetowych? Warto zarejestrować się w Picodi, zyskując cashback przy każdej transakcji oraz szansę na wyjątkowe kody rabatowe.

Cashback Picodi – jak to działa?

To wygodny, szybki i bezpłatny sposób zarabiania na zakupach, który funkcjonuje jako zwrot części pieniędzy wydanych na zakupach w sklepach online. Picodi to jeden z najlepszych cashbacków na rynku – oferuje najwyższe zwroty środków oraz liczne promocje, w tym tę na start dla nowych użytkowników.

Rejestracja jest bardzo prosta i nic nie kosztuje. Do wyboru są intuicyjne i szybkie metody: Google, Facebook, Apple lub wpisanie adresu e-mail i hasła. Po założeniu konta można dokonywać pierwszych zakupów w sklepach współpracujących z Picodi. Dla nowych klientów oferowane są atrakcyjne zniżki: cashback 100% do 20 złotych na pierwszy zakup z kontem, co oznacza, że jeśli złożymy zamówienie w wysokości do 20 złotych, otrzymamy 100% zwrotu. Przy wyższych kwotach cashback wynosi 20% do 100 złotych na pierwszy zakup z kontem. Maksymalny zwrot wyniesie 100zł.

Sklepy, w których obowiązuje promocja

Kochasz modę i szukasz nowych ubrań na wiosnę? A może torebka, o której zawsze marzyłaś, kusi cię w sklepie online? Picodi współpracuje z dużymi sklepami internetowymi, takimi jak Zalando czy H&M. Oba przygotowały cashback 20% przy pierwszych zakupach po rejestracji konta w serwisie. To proste i szybkie. Wystarczy chwila, by zrobić zakupy w sklepie online i poczekać na zwrot pieniędzy, które pojawią się na koncie Picodi do 48 godzin po dokonaniu zakupu. Naszą uwagę przykuły też promocje na start w perfumerii Douglas - tu również do zgarnięcia jest do 20% zwrotu.

 

 

 

Miesięcznie około czterech milionów użytkowników oszczędza pieniądze, korzystając z możliwości cashbacku z Picodi. Oferta stale się poszerza, oferując tę możliwość w niemal każdej branży. Zacznij oszczędzać już dziś, rejestrując się na stronie. To nic nie kosztuje, a oszczędności zyskasz już przy pierwszych zakupach.