Od głównej bohaterki serialu "Sex w wielkim mieście" nauczyłyśmy się kilku ważnych rzeczy: że związki są jak moda haute couture (każdy jest wyjątkowy i krojony na miarę), wypłata lepiej niż w portfelu prezentuje się w szafie, frytki najlepiej smakują w towarzystwie idealnie przyrządzonego Cosmo, a kultowy dodatek od Fendi to wcale nie torebke, „it's a Bugette!”. 

To właśnie Carrie Bradshaw sprawiła też, że chętnie wracamy do mody lat 90. a wymorzony model szpilek to te od Manolo Blahnika. Pamiętacie scenę oświadczyn Biga w „nieruchomościowym niebie” na Upper East Side? Założymy się, że od momentu jej premiery co druga dziewczyna poddaje w wątpliwość magię tradycyjnego podejścia do tematu. Zamiast pierścionka z brylantem, warte niewiele mniej turkusowe szpilki z połyskującą kwadratową klamerką na szpiczastym czubie. Koniecznie te z serii Hangisi wyprodukowanej przez najbardziej rozpoznawalnego projektanta obuwia współczesnych czasów. 

Szpilki, o których mowa, to spora inwestycja. Oryginalne kosztują ok. 4000 zł, na dodatek w Polsce dostępne są jedynie w kilku wyselekcjonowanych punktach sprzedaży. Na pocieszenie podrzucamy wam jedno z naszych najnowszych odkryć. W wiosennej kolekcji znanej marki obuwniczej Kazar znalazłyśmy polską, znacznie bardziej przystępną cenowo wersję tego modelu. To nie koniec dobrych wiadomości, z okazji specjalnej akcji rabatowej, możecie kupić je teraz o połowę taniej:

Czytaj też: Kasia Tusk w ponadczasowych czółenkach z oferty znanej polskiej marki. To najbardziej pożądany model sezonu wiosna-lato 2020