Chris Evans niesłabnącą popularności cieszy się od dawna. Światowe media regularnie rozpisują się zarówno na temat jego życia zawodowego, jak i osobistego. Zainteresowanie jakie aktor wcielający się w rolę Kapitana Ameryki wzbudza przez ostatnie dni bije jednak wszelkie rekordy.

Wszystko dlatego, że detronizując Paula Rudda, otrzymał przyznawany przez magazyn People tytuł najseksowniejszego mężczyzny 2022.

A zaznaczyć należy, że jest to tytuł niebyle jaki. W poprzednich latach na liście docenionych nazwisk znaleźli się między innymi (ostrzegamy, nagromadzenie testosteronu w dalszej części zdania kilkuset krotnie przekracza normy) Mel Gibson, Sean Connery, Patrick Swayze, Brad Pitt, Denzel Washington, Harrison Ford, Pierce Brosnan, Ben Affleck, Idris Elba, Channing Tatum, Matthew McConaughey, Jude Law czy Michael B. Jordan. 

Każdej sesji okładkowej z aktualnym zwycięzcą, towarzyszy obszerny wywiad. Tegoroczny laureat z przymrużeniem zdradził w nim między innymi, że z nagrody pewnie najbardziej ucieszy się jego mama. „W końcu dam jej prawdziwy powód dumy” mówił, uśmiechając się pod nosem. Podczas tej samej rozmowy Chris otworzył się jednak także w kontekście poważniejszych tematów ściśle związanych z dość intymnymi sferami jego życia prywatnego. 

Życie uczuciowe Chrisa Evansa: najseksowniejszego mężczyzny 2022 roku

Wyznał, że czuje się gotowy na stabilizację, w związku z czym w kolejnych latach chciałby wyraźnie zwolnić i zająć się tym, co najważniejsze. „Żona, dzieci, budowanie rodziny – to jest coś, czego absolutnie pragnę. Kiedy czytasz o większości najznamienitszych artystów, czy to aktorach, malarzach czy pisarzach, większość z nich przyznaje, że to nie praca, którą wykonali, dała im największe poczucie dumy. Sprawiły to relacje, rodziny, które stworzyli, miłość, którą znaleźli, miłość, którą się dzielili. Utożsamiam się z tym w kontekście mojego dotychczasowego, 41-letnoego życia. Te rzeczy są najważniejsze. (…) Nie przychodzi mi więc do głowy nic lepszego.” tłumaczył. 

I wszystko wskazuje na to, że nie są to puste słowa. Do tej pory aktor spotykał się między innymi z Kate Bosworth i Jessicą Biel. Kilkanaście miesięcy temu w sieci zawrzało z kolei od plotek na temat domniemanego romansu aktora z Seleną Gomez. Każda z powyższych relacji okazywała się jednak mieć krótki termin ważności. Do czasu. 

Wg osoby z bliskiego otoczenia gwiazdora, w jego życiu w końcu pojawił się ktoś, kogo traktuje bardzo serioW rozmowie z magazynem People padło „Spotykają się od ponad roku i jest to coś poważnego” oraz „Są zakochani, a Chris nigdy nie był szczęśliwszy. Jego rodzina i przyjaciele ją uwielbiają”. Kim jest tajemnicza wybranka Evansa? 

Chris Evans i Alba Baptista: kim jest wybranka aktora?  

Honorowe miejsce w sercu Kapitana Ameryki zająć miała młodsza o 16 lat Alba Baptista. To urodzona w Lizbonie portugalska aktorka znajdująca się dopiero na początku kariery aktorskiej. Do tej pory międzynarodowa publiczność mogła oglądać ją między innymi w serialu Netfliksa Warrior Nun i filmie Paryż pani Harris. 25-latka jest córką tłumaczki i inżyniera, dzięki czemu biegle posługuje się wieloma językami, w tym angielskim, hiszpańskim, francuskim i niemieckim. Bardzo aktywna jest również w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 514 000 osób z całego świata. Jak wygląda domniemana dziewczyna najseksowniejszego mężczyzny 2022 roku? Odpowiedzi szukajcie w naszej galerii. 

Słynne pary, których rozstanie sprawiło, że pękło nam serce>>