ELLE Beauty Podcast: tajemnice Samarité

"Jestem zachwycona odkryciem tych kosmetyków. Używam ich od kilku miesięcy, dokładnie od kwietnia i moja cera zmieniła się nie do poznania. Trądzik złagodniał, pory nie są już tak rozszerzone i skóra po prostu błyszczy naturalnym blaskiem" - pisze o Samarité jedna z recenzentek. A takich komentarzy na stronie marki jest mnóstwo! Konsumentki są nie tylko zachwycone, ale zauroczone, zakochane i - co najpiękniejsze - wdzięczne. Samarité to w końcu obietnica pięknej skóry - taka, która zawsze zostaje dotrzymana: 

"Idea Samarité wywodzi się z odległych czasów, gdy człowiek zapragnął posiąść autentyczne piękno i wieczną młodość, obserwował naturę, uczył się i czerpał z jej nieprzebranych bogactw, by wprowadzić te idee w życie. Jednak z biegiem czasu tajemnice Samarité uległy zapomnieniu. Dopiero długie poszukiwania i powrót do źródeł pozwoliły odkryć je na nowo"

- tłumaczy marka. Bo stworzenie kosmetyków, które odpowiadają na potrzeby współczesnej skóry, a jednocześnie czerpią z dawnych, urodowych tajemnic, zajmuje naprawdę wiele czasu. Tym bardziej, jeśli w procesie produkcji chce się wykorzystać najnowsze, najskuteczniejsze rynkowe technologie. Na jakie problemy skóry odpowiadają kosmetyki marki Samarité? I jak to możliwe, że mają aż tyle zastosowań? Odpowiedzi na te pytania, a także szczegóły wyjątkowej akcji, która pozwoli przetestować Wam "boski" krem marki zupełnie za darmo, usłyszycie w nowym odcinku ELLE Beauty Podcast. Zaprasza Aleksandra Charzewska: 

Krem za krem 

Jeżeli macie ochotę poczuć cuda Samarytanek na własnej skórze i skończyć poszukiwania idealnego kremu, to nadarzyła się ku temu świetna okazja! Tylko teraz marka Samarité wymieni Twój obecny krem do twarzy na kultowy Divine Cream o wartości 149,99 zł. Akcja rozpoczyna się 1 czerwca 2022 i będzie trwała przez dwa tygodnie na stronie Samarite.eu. 

CO ZROBIĆ, ABY OTRZYMAĆ DIVINE CREAM W PREZENCIE?

  1. W dniach 1.06 – 16.06.2022 wypełnij krótki formularz na stronie Samarite.eu i wyślij swój obecny krem do twarzy, w cenie regularnej powyżej 80 PLN, na adres wskazany w regulaminie. Twój krem może być pełny, częściowo zużyty lub zużyty do końca.
  2. Po wypełnieniu formularza masz 48 h na wysłanie kremu, a Samarité w ciągu 7 dni wyśle do Ciebie kultowy Divine Cream zupełnie za darmo.