Nowa płyta Taco Hemingwaya „Pocztówka z WWA, lato'19”

2019 rok miał być wprawdzie przerwą dla Taco Hemingwaya, ale wygląda na to, że raper nie potrafi odpoczywać. Od kilku tygodni zapowiadana „Pocztówka z WWA, lato'19” to także odpowiedź na pojawiające się z częstotliwością postów na Instagramie numerów jego młodszych kolegów, z którymi także na nowym krążku mierzy się Taco. Ktoś tu długo nie potrafił milczeć. I dobrze, bo właśnie możemy się nacieszyć jedenastoma nowymi numerami Filipa Szcześniaka. 

Na audiopocztówce usłyszymy też śmietankę polskiej muzyki "miejskiej" (bo nie wszystko ma tu tylko hip-hopowy sznyt). Wśród gości specjalnych są między innymi Rosalie, Pezet, Ras, Schafter, a przede wszystkim Dawid Podsiadło, z którym Taco wyprzedał cały Stadion Narodowy. Obu artystów usłyszycie we wspólnym numerze promującym krążek pt. "W piątki leżę w wannie".

Cała „Pocztówka z WWA, lato'19” jest mniej introwertyczna niż Café Belga. Taco znów wychodzi na miasto i wchodzi w rolę obserwatora. Nie zawsze zadowolonego z obrazków, jakie wysyła swoim fanom. W jednych zobaczycie swoich znajomych, sąsiada zza korpobiurka, hipsterów ze Zbawiska, a w innych sami przejrzycie się jak w lustrze. Oto wszystkie numery z nowej płyty Taco Hemingwaya: