Komedie romantyczne to od lat jeden z najpopularniejszych gatunków wśród widzów. Bez względu na szerokość geograficzną chętnie oglądamy filmy o miłości. Niektóre zyskały status kultowych. Część z nich dostępna jest na Netflix, więc gdy przyjdzie nam ochota zawsze możemy do nich wrócić. Niestety wiele produkcji ma ograniczoną czasowo licencję i po kilku miesiącach zostają usunięte z zasobów platformy. Za kilka dni to spotka jeden z hitów, w którym zagrał Matthew McConaughey.

Dobre filmy 2020. Co trzeba zobaczyć? Poznajcie filmy warte obejrzenia >>

Ta słynna komedia romantyczna zaraz zniknie z Netflix! Chodzi o film z Matthew McConaughey

Pewnie niektórzy z was oglądali ten film ze 20 razy! O który tytuł chodzi? To ostatnie dwa dni, kiedy możemy obejrzeć "Jak stracić chłopaka w 10 dni" na Netflix. Ta popularna komedia romantyczna z Kate Hudson i Matthew McConaughey powstała w 2003 roku. Opowiada historię dziennikarki Andie Anderson, znanej z felietonów "Jak..." w modnym magazynie Composure. Kobieta przyjmuje zlecenie na oparty na własnym doświadczeniu materiał o tym, jak w 10 dni... pozbyć się faceta. Jej "króliczkiem doświadczalnym" zostaje przystojny Ben, inteligentny i charyzmatyczny pracownik agencji reklamowej. Mężczyzna założył się, że rozkocha w sobie kobietę w zaledwie 10 dni, a jego wybranką jest... śliczna Andie. 

Filmy romantyczne na Netfliksie. Najlepsze i najbardziej znane komedie romantyczne i tytuły o miłości. Co obejrzeć? >>

Oprócz wspomnianych aktorów na ekranie pojawią się także: Adam Goldberg, Bebe Neuwirth, Kathryn Hahn, Shalom Harlow, Michael Michele, czy Robert Klein. Za reżyserię odpowiadał Donald Petrie, autor takich hitów jak "Miss Agent", "Mystic Pizza", "Dwaj zgryźliwi tetrycy", a nawet seriali "MacGyver" oraz "The Kominsky Method".

Filmy na Walentynki >>