Iro, Sézane, Sandro, Jonak, Maje, czy Zadig&Voltaire to nasze ulubione francuskie marki. Do tej listy dołączył teraz kolejny brand, co więcej, ubrania tej firmy będzie można kupić również w naszym kraju i to od jutra, czyli od 20 lipca. Chodzi o Magali Pascal, czyli o "wygodną i francuską markę, łączy ponadczasowe kroje z artystycznym wyrafinowaniem", która powstała w 2004 roku. Musicie zobaczyć piękny instagram tej firmy -  śledzą gwiazdy social mediów oraz modelingu. Cajmel, Imaan Hammam, Linda Tol, Beck Wadworth, Saasha Burns, Olivia Eleazar, Hegia de Boer, czy Michaela Babuskova znana jako Figtny już obserwują ten profil!

Najnowszą kolekcję Magali Pascal będzie można kupić w warszawskim Female Store, czyli concept store należącym do projektantki Katarzyna Szafranowskiej oraz jej siostry Anity. "Magali Pascal to marka, w której zakochałam się, podróżując nie po Francji, a po Bali i Australii. Bo to właśnie tam są też ich sklepy. To niby proste, francuskie projekty, ale z duszą australijskiego stylu. Tak jak wiele kobiet z Polski jestem wielką fanką tej marki. Dlatego postanowiłam nawiązać współpracę z Magali i oferować jej projekty w Warszawie" - przyznała Szafranowska. 

W butiku będą dostępne modele z ostatniej linii Magali Pascal, "Safari Club", inspirowanej podróżą Lauren Hutton do Kenii. Gwiazda kina po raz pierwszy pojechała tam w latach 70. "Projekty łączą w sobie męskie kształty z kobiecością oraz subtelną paletą letnich barw. Uszyte są z naturalnych tkanin, m.in. lekkiego lnu, delikatnego jedwabiu, miękkiej bawełny czy unikalnego cupro" - możemy przeczytać w informacji prasowej.