Jesień to trudny moment dla naszej cery. Wysuszona po lecie potrzebuje szybkiego nawilżenia, tym bardziej, że rozpoczyna się okres grzewczy, który również wpływa na stan naszej skóry. Dlatego to właśnie w tym momencie tak wiele z nas sięga po odżywcze masła do ciała, czy dodatkowo nawilżające serum. Czasem jednak i to nie pomaga. Co w takim przypadku? Polecamy pewną nawilżającą maskę do twarzy na noc.

Ta maska do twarzy to ratunek dla odwodnionej skóry. Nawadnia, wypełnia i rozjaśnia cerę, co więcej,  jej receptura składa się w 90% ze składników pochodzenia naturalnego

Ten kosmetyk daje szybki efekt nawilżonej, a nawet aksamitnej skóry. Co ciekawe, od dawna kupicie ją w Polsce, a dokładnie z jednej z popularnych perfumerii. "Nawadnia, wypełnia i rozjaśnia" - możemy przeczytać w opisie tej maski na noc. A to za sprawą naturalnych składników - aż 90% z nich jest pochodzenia naturalnego. Do receptury dodano m.in. takie komponenty jak składniki nawadniające (w tym skwalan i kas hialuronowy), czy  wyciąg z owoców jagodowych (maqui), które są świetnym źródłem witaminy C (zawiera Tetrahexyldecyl Ascorbate, czyli najbardziej stabilną i trwałą postać tej witaminy).

Youth To The People Superberry Hydrate + Glow Dream Mask. Opinie o produkcie

"Najlepsza maska jaka miałam. Naturalne składniki, skóra nawilżona, ukojona, wypełniona, rozświetlona. Używałam przez tydzień codziennie jako kuracje, a później co drugi bądź trzecią noc. Polecam."

"YTTP to mało w Polsce znana marka, a szkoda! Ta maska to genialny produkt, który idealnie sprawdzi się do odwodnionej cery. Skóra po przebudzeniu jest widocznie wygłodzona, silnie nawilżona i gładka w dotyku. Jet idealnym opatrunkiem w obecnym maseczkowym czasie."

"Przyjemna maska, ładnie nawilża i ujędrnia skórę, więcej o jej działaniu nie mogę powiedzieć, bo używam jej raz w tygodniu."

"Kupiłam ja w amerykańskiej Sephorze, ponieważ nie wiedziałam ze w Polsce będzie dostępna. Nie żałuję. Maska jest cudowna. Pomogła mi doprowadzić skórę do porządku po kwasach, nawilżyła i uspokoiła ją. Po zastosowaniu skóra jest wyciszona, nawilżona i szczęśliwa. Zawsze będę miała jedno opakowanie w zapasie."