Diverse Evo Heat — moda i technologia

Gdy technologia spotyka się z modą, hasło ubierz się na cebulkę staje się archaizmem. Tej zimy nie potrzebujesz owijać szalika pięć razy dookoła szyi, aby uchronić się przed przeszywającym chłodnym powietrzem. Wystarczy kurtka z wbudowanym panelem grzewczym. Kurtka Evo Heat z linii Evolution marki Diverse była sprzedażowym hitem w zeszłym sezonie, a teraz znów pojawia się w kolekcji znanej polskiej sieciówki. 

W tym roku w kolekcji Diverse znalazło się miejsce na damski model podgrzewanej kurtki, Evo Kerryn Heat. Kurtka zapinana jest na zamek błyskawiczny oraz zabezpieczona gumowym ściągaczem na mankietach. Posiada kaptur, który skutecznie chroni przed wiatrem i deszczem. Występuje w klasycznym, czarnym kolorze, więc pomimo sportowego charakteru uniwersalnie sprawdzi się w różnych stylizacjach. Oprócz wprowadzenia nowego, damskiego modelu marka odświeżyła męską wersję kurtki, Evo 0520 Heat. Oba modele charakteryzuje nowoczesny design i staranność wykonania

Diverse Evo Heat — jak działa 

Kurtka Evo Heat jest hitem, bo faktycznie działa i to w bardzo prosty sposób. Panel grzewczy został wszyty na plecach kurtki. Potrzebujesz tylko power banka, który dostarcza kurtce energii potrzebnej do ogrzewania panelu. Power bank w zależności od mocy i wybranego poziomu ogrzewania może zaopatrywać kurtkę w prąd nawet przez 6 godzin. Panel grzewczy kurtki Diverse jest wyposażony w trzy tryby ogrzewania. Ciepło, cieplej czy najcieplej — sama masz kontrolę nad mocą grzewczą kurtki.

Diverse Evo Heat to nie tylko idealne rozwiązanie dla aktywnych. Choć kurtka doskonale spisze się na stokach narciarskich, umożliwia również korzystanie w pełni z jesienno-zimowej aury podczas długich spacerów. Z kurtką od Diverse nagłe spadki temperatury i przeszywający, zimny wiatr nie będą dłużej utrapieniem. Wodoodporny materiał ochroni również przed deszczem i śniegiem. Kurtkę Evo Heat możesz nosić jak klasyczne okrycie wierzchnie, a z ogrzewającej mocy paneli korzystać tylko w razie potrzeby.

Kurtki z linii EVOLUTION dostępne są na stronie diversesystem.com/pl/evo-series oraz w wybranych sklepach stacjonarnych Diverse.