ThinkPad to seria komputerów marki Lenovo, która już na dobre stała się synonimem sprzętu dedykowanego profesjonalistom. Najnowszy przedstawiciel biznesowej serii laptopów idzie w duchu swoich poprzedników, ale nowy poziom funkcjonalności i stylu pokazał, że piękno może iść w parze z niezwykłą mocą. ThinkPad X1 Titanium Yoga zrobił na nas piorunujące wrażenie. Przekonajcie się sami!

Funkcjonalność i styl w jednym

W zależności od tego, czy na spotkaniu będziesz notować, czy prezentować ofertę, ThinkPad X1 Titanium Yoga dostosuje się do Twoich potrzeb. Ponieważ ekran można obrócić o 360 stopni, to pozwala on pracować w kilku trybach np. tabletu czy namiotu. Dzięki temu dostosujemy pozycję wyświetlacza do naszej osobistej preferencji. 

Mobilność – 1. klasa

Niezwykła mobilność to kolejny atut X1 Titanium Yogi. Laptop jest kompaktowy – jego wymiary to 11,5 mm x 297,5 mm x 232,2 mm, więc bez problemu zmieści się w plecaku czy torbie. Dzięki temu, że komputer został wyposażony w 13,5-calowy ekran 2K (2256 x 1504 px) i jest wspierany technologię Dolby Vision oraz układ graficzny Intel Iris Xe, wyświetlany na nim obraz jest przejrzysty.

Na taki ekran można patrzeć godzinami – komputer na jednym ładowaniu jest w stanie pracować nawet do 11,7 godziny! Co więcej, ThinkPad X1 Titanium Yoga waży niewiele ponad kilogram (1,15 kg), więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabierać sprzęt „w teren”.

Inteligentna piękność

Niezwykła wydajność, szybkość reakcji, długość pracy na baterii i wyjątkowe doznania są zasługą platformy Intel Evo. Rozwiązanie oparte o procesor Intel Core i7 vPro 11. generacji gwarantuje płynną pracę w każdych warunkach, a w połączeniu z nawet 16 GB RAM-u w najwyższej konfiguracji, ThinkPad X1 Titanium Yoga zadba o Twój komfort przy wykonywaniu służbowych obowiązków. Do tego przestrzeń do przechowywania ważnych plików zapewni dysk SSD, który zależnie od wybranej wersji pomieści nawet 1 TB danych.

Słynna niezawodność

Seria ThinkPad kojarzy nam się przede wszystkim z bezpieczeństwem i wytrzymałością. Lenovo w ThinkPadzie X1 Titanium Yoga zaimplementowało najnowocześniejsze zabezpieczenia, do których należy m.in. sztuczna inteligencja, biometria czy kamerka na podczerwień. Ponadto, układ Trusted Platform Module maksymalnie zabezpieczy Twoje pliki – dzięki szyfrowaniu danych masz pewność, że nikt niepowołany nie dostanie się do plików na dysku twardym. A w przypadku, kiedy zostawisz komputer w miejscu publicznym, nikt nie zaloguje się do systemu – po Twoim odejściu od komputera system się wyloguje, a kiedy wrócisz, kamerka Cię rozpozna – laptop sam się zaloguje, nawet z trybu uśpienia!

Komputer jest niezwykle wytrzymały, co potwierdza pomyślne przejście przez 200 testów jakościowych. Laptop jest również zgodny z 12 wymaganiami normy wojskowej, zatem, jeśli zdarzy Ci się upadek z niewielkiej wysokości czy zalanie kawą – możesz być pewien, że nic mu się nie stanie. Jeśli Ci się zamarzy praca w pustynnej burzy – też da sobie radę.

Dodatkowo ThinkPad X1 Titanium Yoga został objęty usługą Premier Support, czyli profesjonalnym wsparciem technicznym dostępnym 24/7 i priorytetowym serwisem. Taka usługa zapewnia ona m.in. priorytet w dostępności części wraz z szybką naprawą w domu lub biurze klienta.
Lenovo ThinkPad X1 Titanium Yoga jest wszechstronnym sprzętem. Jego waga, możliwość korzystania w kilku trybach, mocny procesor i wytrzymałość sprawiają, że jest nie tylko mobilny, ale też doskonale sprawdza się w biznesowych sytuacjach. Taki sprzęt jest absolutnym „must have” dla każdego profesjonalisty. ThinkPad X1 Titanium Yoga dedykowany jest osobom, które szukają niezawodnego sprzętu, dzięki któremu prowadzenie biznesu będzie przyjemnością.