To urządzenie dla osób, które doceniają mobilność i pracę „w locie”. Sprawdzi się nie tylko w przypadku twórców cyfrowych, blogerów, influencerów czy grafików, ale także dla studentów czy umysłów ścisłych. Chodzi o laptopa ASUS Zenbook S 13 OLED, który został zaprojektowany na platformie Intel® Evo™ z myślą o najbardziej wymagających zadaniach. Czym się wyróżnia?

ASUS Zenbook S 13 OLED / Mat. prasowe

Dla miłośników mobilności

Smukły profil urządzenia (1 cm) to mniej niż grubość magazynu modowego. Laptopa bez najmniejszego problemu włożysz do torebki czy plecaka. I co ciekawe - pewnie nie odczujesz, że go masz, bo urządzenie waży zaledwie 1 kg. To prawdziwy synonim ultraprzenośnego wzornictwa i inteligencji, a także mobilności dopasowanej do dzisiejszych czasów. 

Ekologia na pierwszym miejscu 

Dla marki ASUS dobro planety jest niezwykle ważne. Najnowszy Zenbook ma certyfikat EPEAT® Gold. Co to oznacza w praktyce? 
Urządzenie jest najbardziej przyjaznym dla środowiska Zenbookiem, jaki kiedykolwiek wyprodukowano. Do jego budowy wykorzystano stop magnezowo-aluminiowy z recyklingu poprzemysłowego (PIR), który zastosowany jest w elementach klawiatury, obudowie i pokrywie ekranu. Samo opakowanie przeprojektowano tak, by w 100% nadawało się do wielokrotnego użytku.

ASUS Zenbook S 13 OLED / Mat. prasowe

Parametry techniczne bez kompromisów 

Tu nie ma mowy o długim uruchamianiu się urządzenia, zawieszaniu się czy problemach z otwieraniem kilku stron lub programów w tym samym czasie. Zenbook S 13 OLED to bezkompromisowy profesjonalista. Model ten może być wyposażony maksymalnie w procesor Intel Core i7 13. generacji, 32 GB pamięci RAM LPDDR5 i dysk SSD PCIe® 4.0 x4 o pojemności 1 TB.

Co to oznacza w praktyce? Do dyspozycji mamy mocny procesor, więc możemy liczyć na niezakłóconą pracę. Ogromna pamięć za to pozwala na zapisywanie wręcz nieograniczonej ilości plików i programów. Dodatkowo Zenbook S 13 OLED ma pełen zestaw portów I/O, dzięki czemu pozwala na wygodne korzystanie z urządzenia w trakcie podróży, a także baterię o pojemności 63 Wh zapewniającą długi czas pracy bez konieczności podpinania ładowarki. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto docenia mobilność.

ASUS Zenbook S 13 OLED / Mat. prasowe

Kinowe doświadczenia 

Nie samą pracą człowiek żyje. Gdy twoja osobista bateria potrzebuje „doładowania” w postaci relaksu, bateria twojego laptopa będzie dalej w świetnej kondycji. ASUS Zenbook S 13 OLED zastąpi kino domowe, a to wszystko za sprawą ekranu i dźwięku na najwyższym poziomie. 
Za doskonały obraz w Zenbook S 13 OLED odpowiada ASUS Lumina OLED - ekran w formacie 16:10 i rozdzielczości 2,8K (2880 x 1800) z certyfikatem Dolby Vision, certyfikatem Pantone® Validated i certyfikatem VESA DisplayHDR™ True Black 500, zapewniającym niesamowitą szczegółowość i najgłębsze poziomy czerni.

A brzmienie? Potężny system audio z certyfikatem Harman Kardon i realistycznym dźwiękiem Dolby Atmos® dysponuje inteligentnym wzmacniaczem połączonym z technologią ASUS Audio Booster, która zwiększa poziom głośności nawet 5,25x. Przekłada się to na profesjonalną jakość dźwięku, dającą kinowe doświadczenia. 

Design na miarę naszych pragnień 

Sprzęt występuje w dwóch kolorach: zupełnie nowym odcieniu Basalt Grey lub klasycznym Pon-der Blue. Zenbook jest elegancki i stylowy. Dopełni zarówno biznesowy look, jak i ten nieco bardziej streetowy.

ASUS Zenbook S 13 OLED / Mat. prasowe

Influencerki przetestowały laptopa ASUS Zenbook S 13 OLED - poznaj ich opinie

Aleksandra Kasza (@olcyk) i Karolina Smyk (@smyk_w_kuchni_blog) sprawdziły działanie ASUS Zenbook S 13 OLED. Obie influencerki zwróciły uwagę na mobilność i lekkość urządzenia. Podkreśliły, że sprzęt pomaga im w pracy, sprawdza się przy obróbce zdjęć i filmów, a także zastępuje kino domowe.