Księga gości - pomysły. Puzzle

Kochacie planszówki, gry i spotkania z przyjaciółmi przy dobrej kolacji? W takim przypadku zdecydowanie polecamy wam stworzenie księgi gości z elementów… puzzli. Wybierzcie te, które wiążą się z waszymi upodobaniami - motywów znajdziecie wiele, począwszy od dzieł sztuki, pięknych widoków i krajobrazów, kończąc na kadrach z ulubionych filmów czy kreskówek. Jest to jedna z najbardziej oryginalnych propozycji, która niewątpliwie dostarczy gościom powodów do radości przy wpisywaniu życzeń na odwrocie każdego puzzla. A dla was będzie to pamiątka w formie gry, która posłuży przez lata podczas spotkań z bliskimi.

Pierścionki zaręczynowe gwiazd. Najpiękniejsze, najdroższe i najsłynniejsze w historii>>

Księga gości - pomysły. Płyta winylowa

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MasterPiece Weddings (@masterpieceweddings) Lis 8, 2015 o 1:52 PST

Coś dla fanów muzyki i gadżetów w stylu retro. Stanowisko z taką księgą gości bez wątpienia zrobi wrażenie na wszystkich przybyłych na wasze przyjęcie. Płytę (lub kilka płyt) możecie umieścić w adapterze albo pozostawić na elegancko przyozdobionym stoliku. Nie zapomnijcie o metalicznych flamastrach - na czarnej płycie słowa napisane złotym lub srebrnym kolorem wzmocnią efekt wizualny. Będzie to również bardzo gustowna pamiątka, którą możecie w przyszłości wykorzystać do udekorowania ściany w salonie.

Księga gości - pomysły. List w butelce

Zawsze marzyliście o znalezieniu listu w butelce? Tak tajemniczą historię możecie zaaranżować sami. Kupcie elegancka papeterię i poproście gości o napisanie do was wiadomości. Niech zawrą w nich rady na małżeńską drogę, zabawne anegdoty związane z wami i serdeczne życzenia. Duża butelka - która pomieści tyle zawiniętych listów, ilu waszych bliskich - będzie pięknym śladem ich obecności podczas waszego ślubu. Przy planowaniu księgi w takiej formie nie zapomnijcie o uroczych wstążkach do spinania kartek, które będą pasować do kolorystyki całego wesela!

Osiem najpiękniejszych sal weselnych w Polsce. Gdzie zorganizować wymarzone przyjęcie w nowej rzeczywistości?>>

Księga gości - pomysły. Sentymentalne nagranie głosowe

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tinco (@tincoptyltd) Lip 4, 2020 o 3:57 PDT

A może księga gości audio? Jeden z najbardziej nietypowych pomysłów i jeden z niewielu, które pozwalają zachować wspomnienia w tak oddziałującej na zmysły formie. Dajcie gościom możliwość nagrania wam życzeń - niech śpiewają, śmieją się, wzruszają. Wystarczy dyktafon w telefonie, ale miłośnicy lat 90. mogą spróbować odnaleźć stary walkman z funkcją nagrywania dźwięku i cieszyć się kasetą magnetofonową z unikatowym nagraniem dźwiękowym z ich własnego wesela. Będzie to wzruszająca składanka!

Księga gości - pomysły. Rama ze zdjęć (wywołanych natychmiastowo)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Brooklyn Skarzinski (@brooklynskarzinski) Lip 3, 2020 o 5:33 PDT

Zamiast umieszczać zdjęcia z polaroida w tradycyjnej księdze, zainwestujcie w ramę, która będzie pasować do motywu waszego wesela. Jeżeli jest ono utrzymane w stylu rustykalnym - pomyślcie tej o drewnianej i przyozdobionej zielenią. Jeśli bliższy jest wam jest motyw glamour, rozważcie gustowną ramkę w kolorze złotym. Im bliższe odwołanie do stylu wesela tym lepiej! Dobrym pomysłem jest też zaaranżowanie małej ścianki do zdjęć. W pięknym wnętrzu sali weselnej niekiedy wystarczy kilka rozet lub girlanda, a uczestnicy przyjęcia jeszcze chętniej pozować będą do pamiątkowych zdjęć.

Księga gości - pomysły. Spersonalizowany globus

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Starboxcreations (@starboxcreations) Kwi 23, 2020 o 4:38 PDT

Jeżeli planujecie podróżniczy motyw przewodni wesela lub po prostu odkrywanie nowych zakątków świata to wasza wspólna pasja, na księgę gości wybierzcie spersonalizowany globus. Goście mogą za waszą wskazówką wpisywać swoje imiona i krótkie życzenia w miejscu na świecie, które darzą szczególnym przywiązaniem, co na pewno obudzi nowe tematy do rozmów przy weselnym stole. Taką księgę gości wszyscy zapamiętają na długo, a nowożeńcy zyskają efektowny gadżet do wystroju wnętrz.

Co zamiast kwiatów na ślub? Pomysły na prezent dla pary młodej>>

Księga gości to jedna z najbardziej sentymentalnych pamiątek z waszego ślubu i wesela. Warto zastanowić się nad jej nieszablonową formą, która będzie w przyszłości pełnić jeszcze inną funkcję i tym samym przypominać wam o tym, jacy wspaniali ludzie celebrowali z wami ten piękny dzień.