Na ten serial czekają zarówno klientki "Nasty Gal", jak i fanki mody. Historia Sophii Amoruso została wreszcie przeniesiona na ekrany naszych telewizorów (oraz laptopów), a wszystko to za sprawą platformy Netflix.

Serial "Szefowa" oparty jest na biograficznej książce Amoruso zatytułowanej "Girlboss" (to także oryginalna nazwa show). W roli głównej zobaczymy Britt Robertson ("Najdłuższa podróż", "Kraina jutra"). Twórczynią, producentką wykonawczą oraz scenarzystką serialu jest Kay Cannon ("Pitch Perfect", "Pitch Perfect 2", "Rockefeller Plaza 30"). Za produkcję odpowiadają również: Charlize Theron ("Monster", "Mad Max: Na drodze gniewu"), Laverne McKinnon i Beth Konoof z wytwórni Denver & Delilah, Christian Ditter ("Jak to robią single"), a także sama Sophia Amoruso. 

"Szefowa" opowiada historię Amoruso, która karierę zaczęła od sprzedaży ubrań vintage na eBayu, a już w wieku 28 lat została szefową własnej, wartej miliony dolarów firmy Nasty Gal. Serial składa się z 13 odcinków, spośród których udało nam się w ramach prasowej prezentacji obejrzeć pierwsze cztery przedpremierowo. Wiemy, niezłe z nas szczęściary. Ale to wszystko dla Was, żebyśmy mogły już coś Wam zdradzić!

Przeczytajcie, za jakie rzeczy pokochacie serial "Girlboss" >>