Czy może być lepsze rozpoczęcie sezonu? Pięć dni specjalnych atrakcji dla miłośników mody, urody i designu: rabaty w salonach w Galerii Mokotów, bezpłatne porady stylistyczne i urodowe, panele dyskusyjne będą na Was czekać już od 4 października. 

Szaleństwo zakupów 2019: modne sukienki na jesień >>

Szaleństwo Zakupów - Galeria Mokotów, zniżki i dodatkowe atrakcje

Piątek zaczniemy od strefy Beauty i Chillout, gdzie będziecie mogli skorzystać z porad specjalistów marki AA Wings oraz przygotować się na wieczorne wyjście. Będą tam na Was czekać również zdrowe koktajle i świetna muzyka. W strefie Szaleństwa Zakupów znajdziecie specjalnie przygotowane garderoby ELLE, Glamour i ELLE Man - w tym miejscu skorzystacie z bezpłatnych porad stylistów, porozmawiacie z nimi o trendach i poznacie propozycje z kolekcji na jesień/zima 2019/2020. Od tego dnia czekają na Was zniżki - szukajcie rabatów i ofert specjalnych w swoich ulubionych salonach (skorzystacie z nich w dniach 4-5 października). 

Sobota w Galerii Mokotów to przede wszystkim inspirujące spotkania i dyskusje z najciekawszymi kobietami polskiej mody. O czym będą rozmawiać nasi goście podczas paneli? Między innymi o tym, czy i jak możemy zmieniać modę, zmieniając jednocześnie własne życie oraz jak odnieść sukces w tej branży. Wszystkie tematy będzie łączyć jedno: przekonanie o kobiecej sile. Wśród zaproszonych prelegentek spotkacie m.in. pomysłodawczynię projektu „Sexy zaczyna się w głowie”, czyli Karolinę Cwalinę-Stępniak, autorkę książki "Kobiety Rakiety. My z Pokolenia z X" - Justynę Moraczewską, autorkę książki „Jak zostać Panią swojego czasu” - Olę Budzyńską, makijażystkę gwiazd Magdę Pieczonkę, fotografki Martę Wojtal, Julitę Pająk i artystkę Magdę Głodek, dziennikarkę Kasię Jaroszyńską, stylistkę Magdę Jagnicką, wokalistkę Anię Karwan. Panele dyskusyjne poprowadzi Olivier Janiak.

Tego dnia będą na Was czekać też niesamowite prezenty - zestawy kosmetyków Tołpa dla niej i dla niego, prostownice Remington czy zestawy biżuterii Picky Pica. 

Na właścicieli karty stałego klienta Galerii Mokotów czekają dodatkowe niespodzianki: zestaw kosmetyków DR Irena Eris, MAC oraz Naturativ. 

Pokaz mody, warsztaty kreatywne, instafotografia

Koniec weekendu zwieńczy spektakularny pokaz mody, na którym nie może Was zabraknąć. Szaleństwo Zakupów w Galerii Mokotów to jednak nie tylko weekend - tegoroczna edycja to również warsztaty kreatywne, poświęcone customizacji ubrań, kulinariom, zdrowiu i urodzie czy instafotografii, które będą trwać od poniedziałku do środy. 

Więcej informacji na temat Szaleństwa Zakupów w Galerii Mokotów znajdziecie na stronie www.szalenstwozakupow.pl, www.galeriamokotow.pl oraz na naszym Facebooku.