Trend na naturalne składniki rośnie w siłę. I bardzo dobrze, bo działają one korzystnie nie tylko dla naszej skóry i zdrowia, ale też dla środowiska. Wpisują się też w modę na wszystko, co lokalne i sezonowe. Ponadto, kupując polskie kosmetyki naturalne, wspieramy młodych przedsiębiorców, często kobiety, bo to one zwykle stoją na czele eko marek. Naturalne produkty kosmetyczne made in Poland stają się też coraz bardziej pożądanym za granicą towarem eksportowym i wizytówką Polski.

Teraz możesz je mieć w atrakcyjnych cenach. Wszystko dzięki akcji Szaleństwo Zakupów. Nasze jesienne must have to m.in. kosmetyki Alkemie, np. z multiwitaminowej serii Skin superfood. Przy zakupach powyżej 150 zł czeka na was prezent - krem do rąk Hands up, baby!
z nowej linii Sun for Everyone. Pielęgnacji ciała nie wyobrażamy sobie bez kawowych peelingów Body Boom, nasz ulubiony to Imbir i Pomarańcze. Rozgrzewamy się herbatą z miodem, a o włosy dbamy szamponem z propolisem BeeYes.

Jesienną szarugę i chandrę przełamujemy rozświetlaczem MySTARlighter Miya, a do demakijażu sięgamy po olejek Śliwka i Morele Iossi.

Więcej szczegółów znajdziecie na szalenstwozakupow.pl

Weekend zniżek to jednak nie wszystko. Podczas Szaleństwa Zakupów 2018 masz szansę wziąć udział w konkursie i wygrać wycieczkę dla dwóch osób, odebrać prezent za zakupy oraz zapisać się na wyjątkowe warsztaty, dotyczące urody i Instagrama. Chcesz wziąć w nich udział lub zgłosić się do konkursu? Niezbędne informacje oraz formularz znajdziesz na ELLE.pl pod tym linkiem