Sylwester w Grano Hotel Solmarina obiecuje być wyjątkowym przeżyciem, będącym mieszanką luksusu i niezapomnianej zabawy. To nie tylko noc sylwestrowa, to inauguracja pierwszego Sylwestra w hotelu, której atmosfera i wyjątkowość pozostaną w pamięci na zawsze.

Każdy z gości będzie miał okazję wyruszyć w fascynującą kulinarną podróż po smakach świata. Sylwestrowy Rejs zabierze Was w niezwykłą podróż kulinarną, zaczynając od greckich smaków w Atenach, poprzez francuską elegancję w Monte Carlo, egzotyczne przysmaki Rio de Janeiro, meksykańskie smaki Acapulco, orzeźwiające dania Bangkoku, aż po tradycyjną japońską kuchnię w Tokio.
Na uczestników tego wyjątkowego wydarzenia czekać będą liczne atrakcje takie jak zabawa z DJ-em, pokaz tańca brazylijskiego czy pokaz iluzji, Dodatkowo, goście będą mieli okazję uczestniczyć w live-cooking, skorzystać z fotobudki, wziąć udział w loterii z nagrodami oraz skosztować tortu noworocznego podczas uroczystego powitania Nowego Roku.
Oprócz wyjątkowego Sylwestra, hotel oferuje przytulną restaurację z wykwintnymi daniami, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy. Strefa SPA&Wellness z basenem z widokiem na marinę to doskonałe miejsce na relaks po sylwestrowej zabawie.


Wyjątkowe pokoje i apartamenty charakteryzujące się elegancją i komfortem stanowią idealne tło dla sylwestrowych przygotowań. To nie tylko nocleg, ale także doświadczenie pełne relaksu i przyjemności, które zapadnie w pamięć na długo.
Lokalizacja Grano Hotel Solmarina nad samym brzegiem Bałtyku jest gwarancją wyjątkowej atmosfery. Pierwszy sylwester w tym nowoczesnym obiekcie połączy moc atrakcji z widokiem na zatokę, tworząc niepowtarzalne miejsce dla tych, którzy pragną powitać Nowy Rok w niezwykłym otoczeniu.
Sylwester w Grano Hotel Solmarina to wyjątkowe wydarzenie, które łączy kulinarne doznania z urokiem nowoczesnego hotelu. To także możliwość spędzenia nocy sylwestrowej ciesząc się fantastyczną atmosferą, wykwintnym jedzeniem i luksusowym SPA&Wellness. Powitanie Nowego Roku w takiej scenerii to niepowtarzalna okazja, która z pewnością dostarczy niezapomnianych wspomnień.


Warto być częścią tego wyjątkowego wydarzenia. Rezerwujcie pobyt już teraz, by uczestniczyć w pierwszym Sylwestrze w Grano Hotel Solmarina i zainaugurować Nowy Rok w wyjątkowym miejscu, które obiecuje niezapomniane przeżycia nad brzegiem Bałtyku!