Krótkometrażowy film opowiada historię piątki osób, których życie krzyżuje się dzięki magii, kiedy spędzają święta we wspaniałym luksusowym hotelu, położonym na zboczu góry w kurorcie St. Moritz. Akcja dzieje się współcześnie, w Wigilię, a my jako widzowie oglądamy obrazki z życia bohaterów. "Śnieg pada w Wigilię. Przed pięknym hotelem Hugo zbiera monety, grając na swojej gitarze oryginalną piosenkę. Jest mu zimno – widać, że od lat nie jadł gorącego posiłku ani nie spał w nocy. Widzi, jak autobus podjeżdża zgodnie z planem i wyłania się kobieta, w której się zakochał – to Sophia. Dowiadujemy się, że codziennie przychodzi do hotelu na swoją zmianę i przechodzi tuż obok niego, nie zauważając tego wyświechtanego 'nikogo'. Tymczasem goście meldują się w recepcjach" tak rozpoczyna opowieść Zara. A dalej jest tylko jeszcze bardziej wzruszająco (i zachwycająco wizualnie, bo w końcu film powstał na zlecenie sklepu z modą i można w nim ujrzeć świetne stylizacje). 

Nowości Zara 2021: kolekcja Studio jesień-zima 2021/2022. Najpiękniejsze ubrania hiszpańskiej sieciówki, które kształtują modę w wersji premium>>

"Uśmiechałam się i płakałam jednocześnie, kiedy oglądałam tę świąteczną magię" napisał ktoś w komentarzu na YouTube hiszpańskiej sieciówki. Gwiazdkowy film Zara możecie obejrzeć w całości poniżej:

W obsadzie możemy zobaczyć takie nazwiska, jak John C. Reilly, Alex Wolff, Hailey Gates, Samia Benazzouz, Chloe Park, Valerio Santucci, Francesca Figus, Tania Hanyoung Park i Shi Yang Shi. Za scenariusz odpowiadał Michael Mitnick, za ujęcia Arseni Khachaturan, a muzyka to dzieło Alberto Iglesiasa. Film "O night divine" wyreżyserował Luca Guadagnino, twórca takich produkcji, jak "Tamte dni, tamte noce" czy "Suspiria".

Nowości Zara 2021. Kolekcja jesień-zima 2021/2022 to najpiękniejsze sukienki, topy i spodnie na świąteczny (i sylwestrowy) sezon>>