Redakcja magazynu ELLE wie, że trendy rodzą się na Mokotowskiej. Także te świąteczne. I właśnie dlatego nasze stylistki i redaktorki w poszukiwaniu gwiazdkowych prezentów wybrały się na najmodniejszą ulicę w Warszawie. Do jakich butików zaglądają? 

Agnieszka Zygmunt, szefowa działu urody: Annabelle Minerals, Mokotowska 42/44

"Choć na stronie annabelleminerals.com świetnie działa wirtualna przymierzalnia, nic nie zastąpi testowania kosmetyków na żywo. Pomogą w tym specjalistki i specjaliści. Na miejscu wytłumaczą jak sypkimi pudrami stworzyć piękny i trwały makijaż. Mam taką teorię, że minerałów nie pokochali jeszcze tylko ci, którzy używają ich niezgodnie ze sztuką. Warto się przekonać, bo naturalny makijaż to przyszłość. Drzwi do niego znajdziecie pod powyższym adresem" - tłumaczy Agnieszka. 

Angelika Warlikowska, junior fashion editor: L37, Mokotowska 52A 

"Buty dla osób kochających trendy - tak najlepiej określić styl polskiej marki L37. Nie ma drugiej takiej na rodzimym rynku. Od ponad dekady tworzy je współzałożycielka marki Joanna Trepka w rodzinnej manufakturze pod Częstochową. Sama jest znana z kolorowego stylu, zawsze w zgodzie z trendami, dlatego buty są odzwierciedleniem jej ukochanej mody. W kolekcji w tym sezonie stawia na soczystą zieleń, oversizowe łańcuchy i gigantyczne platformy" - opowiada Angelika. 

Karolina Limbach, stylistka: Just Paul, Mokotowska 61 

"Poszukują stylizacji do sesji zdjęciowych zaglądam do butiku marki Just Paul. Znajdziecie tam zwiewne sukienki maxi w stylu boho, które latem możecie nosić z sandałami, a zimą sprawdzą się ze skórzanymi kowbojkami. Ja Just Paul lubię za ich minimalistyczne wełniane płaszcze, dwurzędowe marynarki i zwiewne koszule z fontaziem" - wyjaśnia Karolina.

Maja Naskrętska, stylistka: Lilou, Mokotowska 63

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

"Kocham złoto, a w Lilou nigdy go za mało. To biżuteria efektowna i delikatna jednocześnie. I do tego zawsze w trendach. Ostatnio upolowałam perłowy naszyjnik i kolczyki z gwiazdką z kolekcji świątecznej. No właśnie, bo Lilou to także doskonałe miejsce na poszukiwanie prezentów. Tym bardziej, że wśród asortymentu znajdziemy nie tylko błyskotki, ale też stylowe skórzane torby, notesy i card holdery" - tłumaczy Maja. 

Opowieści dziewczyn zachęcają do zimowego spaceru od butiku po butiku przez Mokotowską. I właśnie taki spacer postanowiłyśmy odbyć - czy w ofercie poleconych przez redaktorki i stylistki magazynu ELLE marek znajdziemy prezenty dla naszych bliskich? Odpowiedź znajdziecie w wideo ;) 

PS A gdyście chcieli wybrać się na wycieczkę naszym szklakiem, mapkę zostawiamy powyżej!