„Prezentami zaczaruj święta”: świąteczna kampania Apart 2023

Tym razem w magiczny klimat Bożego Narodzenia wprowadzają nas aż cztery ambasadorki marki – Magdalena Boczarska, Małgorzata Socha, Maria DębskaJulia Wieniawa. Bohaterki kampanii emanują elegancją gwiazd złotej ery Hollywood. Uwagę przykuwają ich dopracowane fryzury, kreacje w stylu glamour, z cekinami i piórami na czele, a także oczywiście olśniewająca biżuteria. Nie bez znaczenia jest również drugi plan – tłem dla zdjęć stał się podświetlony napis Apart. To odwołanie do słynnego Hollywood Sign, usytuowanego na wzgórzach Los Angeles symbolu amerykańskiej kinematografii.

 

W nowej kampanii świątecznej marce przede wszystkim jednak udało się uchwycić wszystko to, za co najbardziej kochamy Boże Narodzenie – od bajkowej scenerii, przez nastrojową muzykę, aż po pojawiające się w tym okresie emocje. Jej premiera to znak, że można zaczynać przygotowania i poszukiwania prezentów. A skoro mowa o obdarowywaniu, to na naszych świątecznych listach życzeń wysokie miejsce niezmiennie zajmuje właśnie biżuteria Apart. W najnowszej kampanii marki znajdziemy całe mnóstwo inspiracji i propozycje wpisujące się w najważniejsze trendy tego sezonu.

Wszystko wskazuje na to, że tegoroczne święta będą mienić się blaskiem kolorowych kamieni szlachetnych. Aktorka Maria Dębska prezentuje kolekcję Kolory, która oczarowała nas swoim odświętnym charakterem. Wzrok przyciągają tu szmaragdy, szafiry czy tanzanity, które przenikają się z luksusowymi diamentami i brylantami. Niezależnie od tego, na który wzór się zdecydujemy, możemy być pewni, że nikt nie przejdzie obok nas obojętnie.

Świąteczna kampania Apart 2023, Maria Dębska / Mat. prasowe

Niezauważeni nie pozostaniemy również w propozycjach z kolekcji Vintage, którą w kampanii prezentuje na sobie Magda Boczarska. Pochodzące z niej finezyjne wzory ze złota to hołd dla dawnego jubilerstwa. Biżuteria wysadzana jest najwyższej jakości diamentami i brylantami, połączonymi z takimi kamieniami szlachetnymi, jak rubin, onyks czy perła. Linia Vintage to także eleganckie cyrkonie, które zdobią między innymi kolczyki, pierścionki i zawieszki.

Świąteczna kampania Apart 2023, Magdalena Boczarska / Mat. prasowe

W kampanii nie mogło zabraknąć wzorów z kolekcji Beads. Możliwość samodzielnego komponowania bransoletek i swobodnego łączenia ze sobą poszczególnych elementów pozwala na stworzenie dokładnie takiej biżuterii, jakiej pragniemy my i nasi bliscy. Linia Beads obejmuje prawdziwie świąteczne motywy – śnieżynki, bałwanki, elfy, renifery czy choinki. Mnogość i różnorodność zawieszek (zwanych beadsami) sprawia, że każda kompozycja będzie taka jak my – niepowtarzalna.

Świąteczna kampania Apart 2023, Małgorzata Socha / Mat. prasowe

Klimat świąt idealnie oddaje również kolekcja Stars, w której pozuje Julia Wieniawa. Motyw gwiazdki popularnością cieszy się przez cały rok, ale w okresie Bożego Narodzenia nabiera szczególnego znaczenia. Do gustu szczególnie przypadły nam złote i srebrne naszyjniki, w których gwiazdom towarzyszy motyw księżyca. Jako prezenty egzamin zdadzą także „gwiezdne” bransoletki i kolczyki ozdobione cyrkonami.

Świąteczna kampania Apart 2023, Julia Wieniawa / Mat. prasowe

Klasyczne wzornictwo czy jego współczesna interpretacja? Modele w wersji minimalistycznej czy w stylu złotej ery Hollywood? W salonach jubilerskich i na stronie Apart na pewno znajdziemy to, czego szukamy. Propozycje marki doskonale sprawdzą się zarówno od święta, jak i na co dzień, nadając każdej stylizacji ostateczny szlif.