Swarovski i SKIMS połączyły siły, tworząc efektowną, wyrafinowaną gamę biżuterii na ciało, a także bieliznę oraz odzież. Kolekcja Swarovski x SKIMS, która zadebiutowała na całym świecie 7 listopada 2023 w nowym, flagowym butiku Swarovski na Fifth Avenue w Nowym Jorku oraz online, to naturalne spotkanie dwóch kultowych firm.
"Odkąd dołączyłam do firmy Swarovski, moim marzeniem było stworzenie pierwszej w historii współpracy ze SKIMS, które wspiera sztukę wyrażania siebie", powiedziała Giovanna Engelbert, dyrektor kreatywna Swarovski. "Nasza kolekcja to celebracja ciała i silnych, niezależnych kobiet, które cenią swoją indywidualność i podchodzą do życia z pewnością siebie i stylem".

"Poprzez to współdziałanie chcemy uczcić kreatywność i wnieść więcej blasku do codziennego ubierania się", powiedziała Kim Kardashian, współzałożycielka i dyrektor kreatywna SKIMS. Powstałe elementy są wymarzone i zakochaliśmy się w połączeniu kultowych kryształów z moimi ulubionymi elementami SKIMS. Nie możemy się doczekać, aż wszyscy pokochają Swarovski x SKIMS tak bardzo jak ja".

Relacja tych dwóch marek została pokazana za pomocą serii zdumiewających zdjęć z udziałem Kim Kardashian. Kampania, uwieczniona przez światowej sławy fotografa Mert'a Alas'a, oddaje blask i artyzm, które definiują Swarovski x SKIMS, jednocześnie celebrując indywidualność i pewność siebie.

Swarovski x SKIMS obejmuje kryształową biżuterię do ciała, którą można stylizować na wiele sposobów, a także ubrania, w tym kryształowe body i sukienki, które pięknie lśnią.

Biżuteria do ciała została stworzona tak, aby można ją było dopasować do różnych sylwetek. Zainspirowane rodziną biżuterii Millenia elementy można nakładać warstwowo na lub pod ubraniem i stylizować z pasującymi chokerami, naszyjnikami i bransoletkami, aby uzyskać zdumiewający efekt. Całość wykonana ręcznie z drobiazgową precyzją oferuje wyjątkowe piękno. To kwintesencja niezrównanego blasku i niespotykanego savoir-faire.


Kolekcja Swarovski x SKIMS to też odzież, która jest dostępna w szerokiej gamie zdobionych kryształami projektów, które można komponować dowolnie i nosić na każdą okazję. Stworzona z charakterystycznych dla SKIMS tkanin, delikatnych niczym druga skóra. Zaprojektowane z myślą o pewności siebie i komforcie. Od teraz tworzenie zmysłowych, a jednocześnie uroczych zestawień, które dodadzą Ci energii, swobody i odwagi staje się jeszcze prostsze.


Swarovski x SKIMS od 7 listopada 2023 r. na oficjalnej stronie, w sklepach Swarovski oraz w wybranych luksusowych sklepach na całym świecie.