Perspektywa niezapomnianej podróży z Diverse

Podróż zaczyna się od spakowania do torby odpowiednich ubrań. Nowa kolekcja COALITION AW23 od marki Diverse jest czymś, co bez wątpienia zadowoli nawet najbardziej wprawionych podróżników. I nie mówimy tutaj wyłącznie o walorach estetycznych (choć zdecydowanie są one mocną stroną tej linii). Ubrania z nowej kolekcji COALITION to gwarancja niesamowitej wygody.

Materiały prasowe

Bez względu na to, czy podczas podróży najbardziej cenisz sobie możliwość poznawania nowych kultur i ludzi, czy też podziwiania zachwycających krajobrazów, kluczem do pełnego doświadczania jest oczywiście nasze samopoczucie. Wpływ na nie ma wiele czynników, w tym – odpowiedni strój.

W najnowszej kampanii COALITION podziwiamy hipnotyzujące krajobrazy Patagonii, które (w połączeniu z retro stylizacjami Diverse), prezentują się po prostu magicznie. 

Materiały prasowe

Diverse COALITION: podróżuj z klasą

Odkrywaj odważnie świat i, równie odważnie, poznawaj przy tym swoje wnętrze. Nie istnieje lepszy sposób, żeby to zrobić, aniżeli podróżowanie. Nowe projekty Diverse z kolekcji COALITION AW23 sprawiły, że momentalnie zaczęłyśmy marzyć o urlopie!

Materiały prasowe

A jak wygląda twoja wymarzona wędrówka? Posłuchaj swojej intuicji, zbliż się do natury, wsłuchaj się w jej unikalny rytm i osiągnij wewnętrzny balans. Wyrusz w podróż, która sama w sobie jest celem. Niech surowe piękno Patagonii pobudzi twoją podróżniczą wyobraźnię. 

Materiały prasowe

Majestatyczne góry, olbrzymie lodowce, błękitne jeziora i bezkresne stepy Patagonii inspirują. Były punktem wyjścia do zaprojektowania nowych ubrań z jesienno-zimowej kolekcji Diverse. Oversizowe kroje, warstwowe stylizacje, brązowo-beżowa kolorystyka i mocniejsze akcenty kolorystyczne – a to wszystko w jakości premium. Projekty te zostały stworzone nie tylko z myślą o współczesnych nomadach. Są dedykowane każdemu, kto jest niezależny, otwarty i ciekawy świata.

Materiały prasowe

Nową odsłonę COALITION docenią zatem osoby, które stawiają jakość na 1. miejscu. Outdoorowy styl tej retro kolekcji zachwyci także miłośników codziennego komfortu, którzy nie chcą rezygnować ze swojego niepowtarzalnego stylu (przy równoległym zamiłowaniu do piękna).

Wszystkie propozycje DIVERSE z kolekcji COALITION kupisz TUTAJ

Materiały prasowe