Suknie ślubne 2014: Theia 

Nazwa nowojorskiej marki zajmującej się sukniami ślubnymi i wieczorowymi nie jest przypadkowa. Słowo Theia pochodzi od mitologicznej matki bogini księżyca, która słynęła z daru światła. To właśnie element światła jest najistotniejszy w każdej kolekcji. Suknie ślubne z metką Theia zachwycają blaskiem, błyszczącymi materiałami i kryształkami. W kolekcjach pojawiają się nie tylko białe, ale też złote i srebrne suknie. Projektant Don O’Neil, który uczył się u samego Christiana Lacroix, potrafi sprawić, że każda kobieta poczuje się w jego sukniach jak bogini.

Kolekcja Theia na jesień 2014 to wariacja na temat kobiecej i eleganckiej sukni. O'Neil nie skupił się jednak wyłącznie na jednej konkretnej konwencji. Na wybiegu zobaczyliśmy zarówno koronkowe romantyczne kreacje, jak i seksowne suknie o kroju „syreny”. Zaskoczyła minimalistyczna propozycja. Don O’Neil pokazał ekstrawaganckie podejście do stroju na ten najważniejszy dzień w życiu. Pójść do ślubu w spodniach? Czemu nie! Jeśli tylko są to spodnie z metką Theia w kolorze klasycznej bieli. Projektant zestawił je z połyskującą bluzką.

Najbardziej zachwyca "królewska" złota suknia. Mimo dość odważnego koloru, w zestawieniu z gładką fryzurą i klasycznym bukietem, sprawia wrażenie niezwykle wdzięcznej i eleganckiej. To prawdziwy majstersztyk uniknąć skojarzenia z kiczem, przy takim materiale. Młodemu projektantowi Theia to się udało!

Modne suknie ślubne 2014 – Theia – Zobacz GALERIĘ >>