Sylwia Romaniuk Couture to nie tylko pracownia, w której tworzone są bajkowe suknie ślubne łączące tradycję z nowoczesnością. W tym pełnym magii miejscu splatają się bezkompromisowa pasja projektantki oraz specjalistyczna wiedza i lata doświadczeń całego zespołu. Efektem są kreacje będące manifestacją luksusu i indywidualizmu.

mat. prasowe

Niezapomniana historia zaklęta w każdym detalu

Suknie tworzone w Atelier Sylwii Romaniuk są niepowtarzalne - nigdy nie powstały dwie identyczne kreacje. Ma to związek z umiłowaniem projektantki do wyłączności i ekskluzywności. Dla niej to nie jest tylko ubranie, to opowieść o uczuciach. Sylwia Romaniuk osobiście nadzoruje wszystkie etapy procesu i robi wszystko, aby suknie emanowały niepowtarzalnym pięknem i osobistym charakterem.

Sylwii Romaniuk zależy na tym, aby każda kobieta, która zdecyduje się na zakup jej sukni, doświadczyła procesu, w trakcie którego odkrywa pełnię swojej kobiecości, wewnętrzną boginię. Customer experience zostało stworzone z miłością i troską. Atelier projektantki jest dostępne dla klientek całodobowo, 7 dni w tygodniu. Szczęście i spełnienie ma im przynieść nie tylko gotowa kreacja, ale także sam proces jej powstawania. 

mat. prasowe

Travelling tailor – nowoczesne krawiectwo nie zna ograniczeń

W ostatnim czasie Sylwia Romaniuk Couture wprowadziło wyjątkową usługę. Dzięki travelling tailor zespół projektantki może dojechać na przymiarki do domu klientki (lub innego wskazanego przez nią miejsca). To wszystko sprawia, że proces tworzenia sukni staje się jeszcze bardziej intymny i personalny.

Oprócz tradycyjnego customer experience Atelier Sylwii Romaniuk Couture oferuje dodatkowy serwis, który ma sprawić, że ślub stanie się niezapomnianym wydarzeniem. Pomoc w doborze butów czy biżuterii to tylko część oferty. 

Projektantka i jej zespół wierzą, że każde życzenie klienta jest możliwe do spełnienia. Marzenia przyszłych panien młodych są dla nich inspiracją, a uczynienie ich rzeczywistością celem. Właśnie dlatego każdy detal sukni jest dostosowywany do unikalnych oczekiwań klientek. Na tym jednak nie koniec. Z myślą o zmniejszeniu stresu związanego z przymiarkami i przedślubnymi przygotowaniami Atelier proponuje również skorzystanie z usług masażysty, fryzjera czy kosmetyczki. 

mat. prasowe

Wszystko to ma pomóc cieszyć się każdą chwilą procesu tworzenia sukni – od pierwszej przymiarki aż po sam dzień ślubu. Atmosfera panująca w Atelier pozwala poczuć się kobiecie pewnie, pięknie i wyjątkowo.

Sylwia Romaniuk zamieniła zakup sukni ślubnej w niezapomnianą podróż, podczas której każdy etap jest wyjątkowym momentem. Atelier Sylwii świadczy usługi nie tylko modowe. Projektantka i jej zespół to przede wszystkim kreatorzy niezwykłych wspomnień i emocji.